www.sudzibas.lv Bucefāls Siguldā Sliktas kvalitātes ēdiens un servis par augstu cenu

Bucefāls Siguldā - Sliktas kvalitātes ēdiens un servis par augstu cenu

Ar draugu iegriezāmies krodziņā Bucefāls,
viesmīlis, jāgaida, kaut gan apmeklētāju nav daudz,
vistas fileja ar ananāsu pildijumu pārcepta - melna un sausa,
salāti uz šķīvja noteikti ka nav šīs dienas, soļanka vēsa - samaksa kā labā rīgas restorānā!!!
Negaršīgi, pat ļoti negaršīgi,

M malvine02 22.06.2016

Nopietni? mana mīļākā ēstuve, viss vienmēr supergaršīgi. Cenas kā labā Rīgas restorānā? Labā restorānā cenas ir x 3. Un šeit tik lielas porcijas. Oficiante varētu tik būt smaidīgāka.

I Iveta Upīte 22.09.2016

Biju ar vīru vasaras beigās-cilvēku daudz,viesmīļi(jauni puiši un,kā izskatījās,bez pieredzes)ļoti centās un pusskriešus visus apkalpoja,bet ēdiens(vistas fileja ar fetas siera pildījumu) bija ļoti garšīgs!
Paldies krodziņam "Bucefāls"par garšīgu ēdienu un laipnu apkalpošanu!

M meeeow 01.02.2017

Labākais krodziņš Siguldā, garšīgi, lielas porcijas, cena pieņemama, apkalpošana super, jo apkalpo foršas meitenes un puiši!:)