www.sudzibas.lv "Bucefāls"-Siguldā Laiks un apkalposana

"Bucefāls"-Siguldā - Laiks un apkalposana

Ar kolēģiem vēlējāmies papusdienot. Izvēlējāmies krodziņu "Bucefāls"-Siguldā. Es izvēlējos sulu un saldējumu, kolēģi pasūtija tā teikt stipro ēdienu.
Gaidam visi savu kāroto maltīti-atnes kolēģiem ēdienu. Es tanī brīdī nobrīnijos, ka saldējums vel nav! kolēģi jau paēduši, bet es palieku ar garu degunu, mans saldējums kā nav tā nav.
Sākam jau savā starpā brīnīties-vai ta saldējuma pagatavošanā ir kas īpašs? Kad 1h jau bija pagājusi devos noskaidrot, bet tanī brīdī neviens vairs nebija pie letes-tā nu atgriezos pie galdiņa un nolemām, ka laikam jau būs jābrauc prom, bet tad redzu ka nes man saldējumu-protams, ka uzdevu jautājumu: vai saldējuma pagatavošanai patiešām ir nepieciešama 1h? Atbilde bija noburbināta zem deguna-neko nesapratu?! Ejot prom viesmīlis "skaisti" izteicās par mani.
Respektīvi dēļ saldējuma nācās sabojāt nervus un saņemt skaistas replikas.

L lieniite 02.12.2008

Vairak neej uz turieni est...!

1 123 02.12.2008

Itkā jau garšīgi tur ir, bet es arī saskāros ar izklaidīgu apkalpošanu...jā, un dēļ tā tur nebraucu vairs ēst..

I Inta 03.12.2008

Šī ir vienīgā ēstuve Siguldā, uz kuru mūsu ģimene dodas - garšīgi un par vēl, pagaidām, pieņemamām cenām. Apkalpošana ir korekta, neuzbāzīga. Gribas ticēt, ka šis gadījums ir misēklis.

I Ieva 15.01.2009

Neticams gadijums prieks iestades "Bucefals".Esmu izbraukajusi visu Rigas rajonu un ne tikai, paedot pusdienas vai vakarinas.Drosi varu sacit, ka Bucefals parspej visus krodzinus ar garsigo edienu, pienemamam cenam un labu apkalposanu.Iegriezos tur itin biezi.Domaju, ka, ja nebutu iemesla viesmilis ta nebutu attiecies pret jums.Varbut ka jau iebraucat dikti iereibusi, vai skali, nepieklajigi uzvedaties.

P Pupiņa 15.01.2009

Nē, nē. "Bucefāls" tiešām ir jauka vieta ar foršiem viesmīļiem. Vēlmes parasti tiek nolasītas no acīm. Arī ēdiens garšīgs. Tas notikums tiešām ir nelaimīga sakritība, un gribas cerēt, ka tas nenotiek katru dienu, bet Andrim lūdzu ilgi dusmu neturēt, un atkal paviesoties "Bucefālā", gan jau citreiz viss būs štokos.

E Educco 15.01.2009

tad jāizvēlas kaut kas ne tik sarežģīts kā saldējums ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD

L Lauma 17.02.2009

Nu nevaru tev piekrist, Bucefals ir jauka un patikama vietinja, kur papusdienot Sigulda.. Visi tacu esam cilveki un katram var gadities kada kibele!

Mamma 17.02.2009

Bucefals ir super! Laba vieta, laipna apkalposana, normals cenniks. Tev vajadzeja teikt lai saldo nes uzreiz, tas ari viss.

: :) 11.08.2009

Kartejais idetajs, kurs pats muti atvert laicigi nevar, lai pajautatu, vai viniem nav piemirsies par saldejumu...Uzreiz jau jasak sudzibas rakstit un ladet!Es par Tevi varu tikai priecaties, ka Tev dzive nekad neko nav nacies aizmirst!!! :)

I Inguna 21.09.2009

Biju Bucefālā vakardien. Pirmo un pēdējo reizi.

1.Apkalpošana derdzīga, un no abu darbā esošo oficianšu puses (pasūtījuma apmērs par mazu (15LVL uz 2 un bērnu?), jeb attieksme kā tāda?, politika? algas nemaksā?); pasūtījumu gaidījām vairāk kā 40min;
2.Kafija - katastrofa; ēdiens - sliktas kvalitātes un negaršīgs (par cenām es pat nerunāju, tās manis pēc varēja būt tikpat labi augstākas vai zemākas - pasūtījuši būtu tik un tā), pieļauju, ka esmu diezgan izlepusi un varbūt vīzdegune, tomēr - nu tad celiet cenas, ja par esošajām nespējat noorganizēt pietiekamu kvalitāti. Par laimi, šodien nevienam vismaz vēders nesāp. Tik sliktu ēdienu sen nebiju ēdusi. Labi, salātiņi pie siltajiem bija ok.
3.Ievērojot apkalpošanas un ēdienu (ne)kvalitāti, biju jau nedaudz 'sacepusies', tādēļ rēķinu apmaksāju, ar nodomu norēķinoties tā, lai atlikums būtu sīki santīmiņi. Kā jums šķiet, cik ilgi gaidīju atlikumu un čeku? Pareizi, pēc 20 minutēm aizgāju un pati paprasīju. :D Par laimi uzņēmumam oficiante bija gana apķērīga un ar labu atmiņu - spēja zibenīgi izsist čeku par manu summu. :D Domāju, dažādām ar pārtikas apriti un finanšu uzraudzīšanu saistītām iestādēm te būtu DAUDZ sakāmā.

p.s.šī ir pirmā reize, kad rakstu publisku sūdzību. Un vēl nākamajā dienā, kad parasti viss jau ir vienalga. :) Never ever...

A albis 21.09.2009

vienķārši viņiem saldētavas durvis bija aizsalušas tā, ka nevarēja dabūt vaļā lai iedotu Tev salčuku.protams vajadzēja stundu kamēr sameklē lomiku, un atlauž tās sasodītās durvis.

D Daina 22.11.2009

Inguna!

Jus sevi saucat par "diezgan izlepusi un varbūt vīzdegune" un uzsverat, ka butu gatava pat vairak maksat?
Izlasot jusu sudzibu likas, ka pirms krodzina talak par bistro nekad neesat bijusi...40 min gaidit edienu ir pilnigi normali! Tikai bistro var 5 tikt pie pirma, otra ediena un tejas, kafijas! Un ediens ir loti garsigs Bucefālā un par tadam cenam nezinu vai vel var k-kur tik labi pasest!

E Emija 27.01.2010

Runājot par to saldējuma gaidīšanu - saldo ēdienu manuprāt parasti nes pēc tam, kad visi ir apēduši 2.ēdienu... Tākā uzreiz tas ir jāpasaka, ja gribi, lai uzreiz tev to saldējumu nes..
Nu, teikšu taisnību, bārmenes ne vienmēr ir savu uzdevumu augstumos, bet ja viesmīlis-vīrietis jūs tur apkalpos, tad jutīsieties kā īsti karaļi, jo tiešām tik jauki viņš vienmēr attiecas, jo eju tur ēst itin bieži...
Un ēdiens tiešām ir ideāls, ņemot vērā to cenu, kas tur man liekas nemaz nesedz tā ēdiena pašizmaksu...
Daudz lētāk kā kkādā bistro.

A Antra 27.01.2010

Izlasot uzreiz kļuva skaidrs, ka oficiante nav sapratusi kam no jūsu kompānijas to saldējumu vajag un atnesa to pēc otrā ēdiena apēšanas...:)Nākošreiz vajag uzsvērt, ka nest saldējumu(kafiju, sulu, utt.) uzreiz un aiztaupīsies slikts garstāvoklis.

E Eseseseseseses 27.01.2010

ir, ir biskji bremzeets tas autors - veelas papusdienot, bet pasuuta saldeejumu un sulu. cik tev gadu - 13? Taa vietaa, lai uzrunaatu oficianti tad, kad paareejiem tika atnests eediens, un noskaidrotu paarpatumu, tu ej kacaat pravas peec stundas, kad aiz letes ne viena nav. paarsteidzosi, ka veeljoprojaam neseedi tajaa kafenee un nebriinies par to, ka eediens veeljoprojaam nav atnests...

S Sanita 15.11.2010

Bucefālā par ēdienu un cenām - viss ir super!!! Ar apkalpojošo personālu (Sievieti) gan ir kā ir, vairākas reizes ir bijis tā, ka liekas, ka man ir jāatvainojas, kad esmu šajā iestādē ieradusies paēst:(

M miks 18.12.2010

Uz Bucefālu braucu divas trīs reizes gadā, un tā jau sešus gadus.Tāpat arī izmantoju viņu pakalpojumus kāzās.Nekad nav gadījies nekas tamlīdzīgs.Apkalpošana laba, ēdiens vienkārši debiščīgs, un cenas arī nav uzskrūvētas.Kā esmu ievērojis tā vieta ir diezgan pieprasīta, un cilvēki vienmēr ir padaudz, dēļ kā arī var aizkavēties pasūtijums, takā nevajag apsūdzēt oficiantes, ja pašam nav mēles mutē lai paprasīt.

E es 16.06.2011

cik ļoti pretīgi cilvēki kas māk tikai sūdzēties pašiem dzīvē nekā nav un neko kārtīgu nedara kā tikai tēlo no sevis nez ko.

N Nesaprotu 16.06.2011

A Bucefāls nav tas pats kas Belcebuls?

N niki 24.09.2011

Biju pārsteigta ar rupju, ass'u apkalpošanu iestādē Bucefāls. Kā jau te minēja, ēdiens ir jāgaida ļoti ilgi... bet tas nav nekas traks. Kad pēc mūsu ierašanos bija atnākušas vēl divi viesu bariņi, un viņus sāka apkalpot pa priekšu... un mūs nē?! Kāpēc?! Kas tas par stulbumu?!
Es ar vīru, vecākiem un diviem maziem bērniem neesmu pelnijusi, lai mūs apkalpo?!
Uz jautājumu, kāpēc viņa (viesmīlis) mūs ignorē... viesmīlis "skaisti" izteicās par mani.
p.s. un nenāk, tikai sūdzēties. Bet nāk padalīties. Man jau ļoti nepatika, ka principā uz līzdenas vietas "uzbrauc augumā"...