www.sudzibas.lv BTA Slikts serviss

BTA - Slikts serviss

Sūdzība par BTA apkalpošanas kvalitāti. Esam apdrošinājuši abus savus īpašumus, kā arī transportus tikai BTA apdrošināšanā.
Diemžēl, mūsu lauku īpašums tika apzagts.
Protams, 23.janv. uzrakstīju pieteikumu BTA atlīdzības pieprasīšanai.

Piezvanīja no BTA Aleksejs, nestādījās priekšā, ne savu uzvārdu, ne kas Viņš tāds būtu, bet prasīja, vai varot atnākt uz BTA biroju Sporta ielā 11. Atnācām kopā ar vīru, jo vīrs pārzina vairāk modeļus (trimmeri, ķēdes zāģi, kas bija nozagti) utt. Protams, Aleksejs nestādījās priekšā, kas Viņš tāds ir - noaudzis, nekopts vīrietis, garu bārdu, džinsās, T-kreklā, notetovētām rokām... Aizliedza manam vīram nākt līdzi, jo apdrošināšana ir reģistrēta uz mana vārda. Ko mēs iedomājoties, valstī pārkāpt noteikumus? Kādā veidā un kur mēs pārkāpjam noteikumus, esam vakcinēti, vakcinācijas apliecību mums neviens nepajautāja. Aleksejs izdzina no vienas apspriežu zāles, kas izrādījās bija tā mazākā, cilvēku, kas tajā brīdī sēdēja ar austiņām Zoom un pārdzina to cilvēku uz lielo zāli blakus, bet man pateica, ko es iedomājos pārkāpt noteikumus un nākt ar vīru, jo zāles platība neatļauj. Piemetināšu, ka blakus divas llielas un plašas zāles bija brīvas... Kur ir rakstīts, ka es nedrīkstu nākt kopā ar savu vīru? Kur ir tādi noteikumi? Kāpēc BTA apkalpošanas birojā, kas ir daudz reiz mazāki, piemēram, Āgenskalnā, pie CSDD, es drīkstu iet ar savu vīru un pat bērniem, lai iegādātos BTA apdrošināšana polisi, bet šeit es nedrīkstu ierasties kopā ar vīru?
Visa saruna bija uzbrūkoša un rupja, tā nebija lietišķa saruna, vai biznesa saruna, vai vēl labāk ar mērķi, kā mēs varētu cilvēkam palīdzēt, jo mēs šajā gadījumā bijām tomēr cietušie, nevis vainīgie noziedznieki. Es nezinu, kur Aleksejs ir strādājis iepriekš, bet izturēšanās bija kā pret noziedznieku. Normāli, neizskaidrojot, kas Viņš tāds ir, kāpēc Viņš mani pratina, par ko, ja es visu jau esmu uzrakstījusi atlīdzība pieteikumā, kā arī policijai. Kāpēs es tieku pratināta?

Pēc sarunas, es biju tik sagrauta,..Šo visu informāciju nodevu savai jaģentei un, lūdzu, lai man piezvana kāds no vadības, bet tā arī līdz šim brīdim neviens nav uzskatījis par vajadzību piezvanīt!

Atrakstījās, kur visā vaino manu, kur paliek cilvēcība BTA?

23.02.2022

D Dom2 23.02.2022

в итоге выплатили или обманули?

J Juris Berzins 27.04.2022
Krāpnieki

Nekad neslēdziet līgumu ar šo kompāniju ,viņi atradīs 1000 iemeslus ,lai nemaksātu nelaime nonākušām cilvēkam ,vēl atsūta tādu nekaunīgu vēstuli,kā pats vainīgs ,kaut Jūs ar to naudu paputētu

S Sudzibas.lv Admin 03.07.2022

H Haku 14.04.2023

BTA - tas pats Aleksejs.
Piezvanīja dienu iepriekš. Neko normāli nepaskaidrojot, šodien ieradās pie manis uz mājām ar diktofonu. Nekopts un nelaipns, nesaprotu, kā šādu cilvēku var ielikt darbā ar cilvēkiem. Uzdeva jautājumus, pratināja un centās pagriest jautājumus tā, it kā es pati būtu vainīga pie tā, kas man noticies un pieteicu atlīdzību nepamatoti. Pēc sarunas tiešām sajutos kā noziedzniece. Nožēloju, ka vispār ielaidu pie sevis mājās.
Skaidrs tas, ka nekādu atlīdzību, visticamāk ka nesaņemšu. Būs vien jāatsakās no polises un jāmeklē cits uzņēmums, ar profesionālākiem un laipnākiem darbiniekiem.

G Gulbenietis 14.04.2023

Kad sapratīs, ka visi mēģinās atkratīties gan octa, gan nekustamā īpašuma atlīdzības izmaksā. Ņemam lētāko un, ja kas, zinam, ka visiem par mums pofig. Domāt, ka dārgāks būs labāks, ir naivi.