LV RU

Bruģētājs - Krāpšana

Bruģētājs, tel.29863123, liek sludinājumus ss.lv , ka piedāvā kvalitatīvus bruģēšanas pakalpojumus ar 3 gadu garantiju. Pirmajā dienā visu veco ātri noņēma, paņēma naudu par materiāliem ( smilts, akas, bruģis) un dienas darbu.Beigās atveda tikai smiltis. Visu laiku pārcēla ierašanās laikus, darbu sāka ap 14.00, kad 16.00 jau tumšs paliek. Stāstīja , ka jābrauc steidzīgi uz citiem objektiem. Kaut ko muļļāja pa pustumsu. Pēc nedēļas tomēr pabeidza. Šausmīgi sliktā kvalitātē , viss šķībs greizs visos virzienos,akmeņi piezāģēti šķībi, atstarpes starp akmeņiem dažāda platuma, akas restes kustās. Objektu atstāja visu smilšainu, nesaslaucīja spraugās starp akmeņiem. Pārpalikušās smiltis un materiāli mētājās pa malām. Šie cilvēki ir krāpnieki, jo nemāk likt bruģi. Rezultātā nācās visu pārtaisīt.

K

Komentāri (4)

Life_is_life 20.11.2018

https://www.sudzibas.lv/brugetajs-krapsana-c474206

Работяга 20.11.2018

Virs debes nav taisnibas, durei tik speks

G GgGgG123 31.10.2020

Pirms veicàm pasùtìjumu pie šiem bruğètàjiem, izlasìjàm sùdzìbu. Bet tomèr noriskèjàm.
Detaļàs neizplùdìšu, bet.. rakstìšu gidìgi, ka bija.

Paši esat muļķi, ja pasùtat, bet nenoformèjàt lìgumu. Kaut ar privàtpersonu..

Noslèdzu lìgumu, kur saliku termiņus. Pie katras naudas samaksas ar rokas lìgumu.

Un..sàkàs darbi. Termins bija dots no pirmdienas lìdz ceturtdienai ieskaitot.
Pirmdien bija sarunàts, ka sàks.
Protams nesàka pirmdien. Otrdien atbrauca traktorists, kas tika algots no Leonarda puses. Izdarija savu darbu godam. Virskartu noņèma un veco granti aizveda, kur bija norunàts. Protams bija dažas neskaidribas no Leonarda puses, bet Ok. Ne mana problema. Otrdien atveda smilti un skembas. Bija domats jau, ka otrien visu sàks likt.. Bet lidz tresdienai tikai notika sagataves darbi. Vecà zeme, skembas, grants, lidzinasana.
Sàku jau nervozèt, jo runa gaja, ka jau otrdien liks brugi. Bet to sàka likt tikai ceturtdien. Sacìja, ka paspèšot termiņà.. Un ticiet, vai nè, bet paspèja. Ceturtdien vìri visus ~90kv/m izlika, noblieteja, sacementeja. Protams, ja nebùtu visu turèjis zem preses, un nebùtu lìgumi.., nezinu kà bùtu bijis. Jo bija visàdas atrunas. To lietus, to brugi lauka davut nevar. To dargi lidz sejienei atvest utt. Bet , kà jau sacìju, man pofig.. Man ir lìgums, pieradìjumi.. Domàju saprata, ka nejokoju. Ka saka, neesmu ar pliku roku ņemams..

Tad lùk.. Viss tika salikt un ceturtdien arì savmaz pabeigts. Kàpèc savmaz? Tapèc, ka palika šis tas nesakàrtots. Teikšu tà. Pèc pusdienàm nenomazgàti trauki.

Tad pec menesa pamaniju, ka ir kasjaks, kas jànovèrs. Zvanu saku, klau.. Japabeidz. Sakartot, un noverst kasjaku, lai neaizpeld viss tàlàk..
Ja izdarìšu. Tagad daudz pasutijuma utt. Nu labi. Ta katru dienu solija visu septembri, kad pajautajau. Svetdienas protams liku miera. Pagaja vesels menesis, kad nu bija mazliet japievelk grozi stiprak un saciju, tà.. Ok,ok. Aizmirsam galìgi par tevi.. Bùšu rìt 100%
Un tà arì bija! Pats Leonards nebija, bet atsutija vienu vìru. Tas atbrauca un tad beidzot savàca šmuci un kasjaku savmaz novèrsa. Kà nekà garantija pèc likumdošanas pienàkas, tad es nestresoju.
Sodien pats apskatiju, ja viss kartiba, izdarits beidzot! :) Pec trim menesiem, kops brugis tika sàkts likt, viss ir kartiba.

(Novèrtèjums no 1-10 )

Kvalitàte brugim, - 9

Kvalitàte darbam rezultàtam, - 8, ir redzeti kvalitativak izlikti brugi, tapec 8 .

Darba norise , - 5, jo visu laiku bija jaseko lìdz. Nevarèju uzticèties un aizbraukt nesekojot lìdz.

Kopvèrtèjums, - 7,2 balles.

Vai pasùtìšu vèl pie šì paša bruğètàja? Nezinu, varbùt. Vai arì pamèğinàšu citus bruğètàjus. Kas zin? Jo cilvèki tak mainàs. Un cerams uz làbàko.. ;)

Vai ieteiktu kàdam šo brugètàju? Nu..., nezinu vai teiktu jà, vai nè, bet domàju, ka pašiem jàbùt ar mugurkaulu un jaseko lìdz, tad ar bùs viss Ok.

Jo arì saprotu pašus bruğètajus, brigadierus. Grib jau paspèt visu un visur, bet ir daudzi faktori, kas nav no viņiem atkarìgs. Tapèc ar varbùt tà ir, kad jàbìda, jàstumj, jàkontrolè.

Ieteikums Leonardam?! - Bùt mazliet punktuàlàkam. Iekļauties termiņos (manèjà ieklàvàs). Ja ko sačakarè, tad izdarì to ar uzviju un bonusu. Tàdà veidà var tikai iegùt vairàk uzticìbu klientiem.

Nav jau vells tik mells, kà to màlè..

Veiksmi! ;)

J Janis 04.03.2021

Nekas nav mainijies, rudeni sapinos ar šo pašu darboni, katru dienu problēmas ierasties objekta, regulari prasa avansus par nepaveiktu darbu. Nenormāli daudz problēmas, tad mašīna saluzusi, tad vel kautkas, beigas darbu nepabeidza un pazuda.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes