Bruģētājs - Krāpšana

Labdien! Vēlos padalīties par dažām bruģu likšanas brigādēm. Pieņemu, ka firmas šīm brigādēm nav.
Brigāde nr.1. Ar Leonardu (ļoņu) priekšgalā, sludinājumu ielicis bija ss.lv ar sievas numuru 28197475, paša tel. Nr. 29863123. Solīja, ka bruģi uzliks 2-3 dienās. Rezultātā pagalms sarakts vienas dienas laikā, nauda par materiāliem arī saņemta, bruģis vēl pēc mēneša nav uzlikts, ir tikai solījumi, materiāli ir atvest tikai daļa, un solījumi, ka materiāli būs, bet tā arī nav vēl šodien.
Pēc mēneša tiek ''piespēlēta'' cita brigāde, nr.2. Ar ilvaru tel. Nr. 26309686 priekšgalā. Šī brigāde vismaz bruģi uzlika, bet par kvalitāti gan neko abu nevaru pateikt (šķībi un greizi, apmales šķības) , arī šī brigāde savu darbu nepabeidza, bruģis tika uzlikts, bet, kad bija jāsāk piegriešanas darbi, arī šī brigāde pazuda bez vēsts.

Ja vēlaties kvalitatīvu bruģi pagalmā, neieteiktu nevienu no šiem ''meistariem''.

E

Работяга 22.06.2018

Par kadiem materialiem nauda tika sanemta? Par brugi? Paskatieties sev kabata var but kaut kur ir... kads jus esat saimnieks ka no jums visi muk? Var but laiks pasam likt brugi?

J Janis 04.03.2021

Nekas nav mainijies, ari uzkapu uz šī paša grabekļe, darbu nepabeidza, naudu saņema, pazuda. vienmer bija kautkadas problemas ierasties objekta.

I Ilva Mikite 06.08.2021

Mums arī šis darbonis un viņa sieva vēl joprojām ir parādā naudu, neiesaku ar viņiem saistīties!
Telefona Leonardam - 29863123 un sievai 28197475

Strādāt ar šo cilvēku bija murgs, katru dienu jauns iegansts, kāpēc nevar atbraukt uz objektu, beigās uzteicām sadarbību, bet palika parādā naudu, jo, protams, avansu gan naski paņēma. Jau gadu mēģinam atgūt naudu, bez panākumiem! Ja kāds zina, kur šo meistaru atrast uzrakstiet [slēpt]@inbox.lv