www.sudzibas.lv Brico Latvia SIA Nepiegādā preci & neatgriež par to samaksāto nauduhttps://brico.lv/

AtrisinātaBrico Latvia SIA - Nepiegādā preci & neatgriež par to samaksāto nauduhttps://brico.lv/

2023. G. Februārī veicu preces pasūtījumu, ko līdz šī teksta rakstīšanas brīdim neesmu saņēmusi. Esmu pieprasījusi naudas atgriešanu par nesaņemto preci, bet nauda nav atgriezta, neskatoties uz atkārtotiem iesniegumiem. Arī mēģinājumi panākt situācijas atrisinājumu, sazinoties ar SIA pārstāvi, nav devuši nekādus rezultātus. Rekomendēju vērsties pret uzņēmumu PTAC.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sintija 09.06.2023

Nauda par nesaņemto preci beidzot atgriezta, bet tās atgūšana prasīja nevajadzīgi daudz darba.

S

Komentāri (2)

B Bez_vārds 07.05.2023

Pati vērsāties PTAC?

A Advokats_2019 16.08.2023

Labdien, Zvērināta advokāta Laura Klagiša birojs klients ir saskāries ar situāciju, ka SIA “Brico Latvia” krāpjas ar PVN (raksta rēķinu ar PVN, kaut pats nav PVN maksātājs), kā arī nepiegādā preci.

Saskaņā ar Krimināllikuma 177.panta 1.daļu, par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), - soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Ņemot vērā minēto, lūdzu atsaukties (rakstot [slēpt]@gmail.com) citus cietušos, lai varam uzrakstīt kolektīvu iesniegumu policijai par krāpšanu.

Ar cieņu, Zvērināts advokāts Lauris Klagišs

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes