Brico Latvia SIA - Krāpšana

2023. Gada 18. Aprīlī pasūtīju sauso suņu barību „Darling” interneta veikalā brico.lv, izvēloties maksāt ar bankas pārskaitījumu. Tajā pašā dienā apmaksāju saņemto rēķinu nr.180423/20, pasūtījuma nr.1425 ar pārskaitījumu uz sia „brico Latvia” as swedbank norēķinu kontu. Kopš 24. Aprīļa gan e-pastā, gan telefoniski interesējos par preču piegādi. 26. Aprīlī telefona sarunas laikā uzņēmuma pārstāvis Edgars krūze apgalvoja, ka preci nevarēja piegādāt, jo tā bija jāsaņem no piegādātāja, bet tagad tā ir saņemta un tuvākās dienās tiks piegādāta. Līdz 10. Maijam prece joprojām nebija saņemta, telefona sarunas laikā mani informēja, ka uzņēmuma rīcībā prece nav un ka līdz nedēļas beigām tiks atmaksāta nauda. Joprojām nauda nav saņemta, uz sūtītajiem e-pastiem neatbild, telefoniski bieži neatbild, kad tomēr izdodas sazvanīt, turpinās solījumi naudas atmaksai. Taču joprojām 18. Maijā interneta veikalā brico.lv piedāvājumā ir mana pasūtītā prece „darling” sausā suņu barība 10 kg iepakojumā, kas faktiski uzņēmumam nemaz nav, kaut gan pie preces norāde, ka pieejama pasūtīšanai. Sūdzību atsaukšu, ja uzņēmums atmaksās samaksāto naudu.