www.sudzibas.lv BRC Autocentrs Slikts un nekvalitatīvs serviss

BRC Autocentrs - Slikts un nekvalitatīvs serviss

Gadu atpakaļ mobile. De pasūtīju no Brc volvo xc60. Biju volvo servisā skanstes ielā kur veicu savirzes regulēšanu, servisa darbinieks minēja, ka cieta caurule no radiātora, iemesls varētu būt jāmaina galvas blīve vai bloks. Aizbraucu uz Brc kur teica, ka nekā tamlīdzīga nēesot. Nobraucu desmit mēnešus un sāka zust tosols. Aizdzinu uz brc kur vesalu mēnesi mainīja galvai blīvi. Itkā pēc remonta nācās braukt uz volvo servisu kur minēja, ka nomukusi turbīnai truba kura neesot bijusi pievilkta. No remonta vēl nobraucu divus mēnešus un atkal uz servisu jābrauc jo pēc remonta sūcās eļļa no vāka blīves un sprausla pūš garām. Mans rezumē ir labāk pašam braukt uz Vāciju pēc mašīnas un apšaubāmas kvalitātes Brc neiesaku.