BRC - Auto

Neiesaku pirkt mašīnas autosalonā BRC, viņi tur tirgo reāli nokautus auto par neadekvāti augstu cenu!
Rēķinieties ar to ka nopērkot tur auto, labākajā gadījumā pēc 2-3 mēnešiem būs jāiegulda papildus vēl kādus ~1600Ls
Tur strādā tāds Kamaruts, ja nemaldos, kurš visus auto slavē un saka ka viss kārtībā, tik kad izbrauc tad klab tur un skan citur utt.

I

P Pirksts 19.03.2009

Kur tas ir Maskavas ielā?

S SSS 30.03.2009

Brīdi, kad ir nolemts pirkt lietotu auto ir jārēķinās ar to, ka tā savā ziņā ir laimes spēle, kurā reizēm var arī zaudēt. Arī es esmu pircis auto BRC. Braucu jau otro gadu un nav ne vainas. Ļoti patika apkalpošana. Pārdevējs bija Igors.
Protams, ka daudz kas atkarīgs arī no pārdevēja.

D dsiiiiiiiiii 01.12.2018

laimes spēle ir loterija nevis auto salons kurš zinot ,ka auto ir mēsls tev to iesmērē ,tu i...ts esi vai tādu tēlo

R Rurks 05.06.2013

Jā es ar nopirku auto BRC un pēc 2 gadi atklājās, ka bijis slīkonis. Un vēl BRC darbinieki izplata trešajām personām info par klienta līzingiem!!!