www.sudzibas.lv Brandsales.lv Krāpšana ar somas izmēriem

Brandsales.lv - Krāpšana ar somas izmēriem

Pasūtīju interneta veikalā www.brandsales.lv dāvanu sievai - sieviešu somu, kurā, vajadzības gadījumā varētu ielikt arī klēpjdatoru. Somas izmēri pēc pievienotā apraksta derēja: 33x13x55 cm
Tā kā soma nebija lēta (no 200 euro nocenota uz 89 euro), visu kārtīgi izpētīju.
Jau fotogrāfijā soma izskatījās tāda pamaza priekš uzrādītā 55 cm izmēra, taču tas, ko saņēmu no kurjera, tiešām nepatīkami pārsteidza - soma ir vairāk kā 2 reizes mazāka, kā bija norādīts aprakstā: 33x13x25 (nevis 55) cm. Un nav ko atrunāties ar to, ka patiesie izmēri var atšķirties no attēlā redzamajiem! Tāpēc jau ir pievienots apraksts! Izmēri var atšķirties mazliet, bet ne jau divarpus reizes! Krāpšana!

Atbilde no brandsales Pārstāvja atbilde 18.04.2017

Labdien! Paldies par informāciju! Informācija par preces izmēru neatbilstību tika nodota Lietuvai/piegādātājiem. Lūdzam veikt preces atgriešanu, Jums tiks atgriezta preces naudas summa. Ja informācija par preces izmēriem nesakrita ar reāliem preces izmēriem - Jums tiks atgriezta gan preces summa, gan piegādes maksa, gan pasta izmaksas ( ja prece tiks atgriezta caur pastu. Lūdzam saglabāt pasta čeku un atsūtīt mums to nobildētu uz [email protected] ). Atvainojiet par sagādātajām neērtibām! SIA BRANDSALES

Atgādināšu, ka jums ir iespēja atteikties no distances līguma 14 dienu laikā.

Oļegs Zatlers 14.04.2017

200eur tā soma nekad mūžā nav maksājusi. Un 89eur ir ar 70% uzcenojumu. NOkrāpa Tevi pamatīgi.