www.sudzibas.lv Boro.lv Izvairīšanās no garantijas + drausmīgs serviss

Boro.lv - Izvairīšanās no garantijas + drausmīgs serviss

Iepirkos boro.lv 580 EUR vērtībā.
Nopirktajai precei bija 2 gadu garantija.
Prece bija nestabila GTX 1080 videokarte, kura degradējās līdz nelietojamai stadijai, gada laikā.
Nosūtīju pa garantiju - man atsūtīja nesalabotu un teica ka nav defektu (bet skaidrs ka kāds līdis iekšā).
Zvanīju un sūdzējos. Man teica ka lai sūtu otrreiz. Man uzreiz pacēlās aizdomas, safotografēju un nosūtīju otrreiz viņu pašu iepakojumā.
Man pateica ka mehānisks bojājums. Es to preci pat noskrāpējis neesmu, kur nu vēl mehānisks bojājums!
Telefona sarunas ir pilnas ar atrunām un savu preci neesmu redzējis vairāk kā 2 mēnešus.
Esmu vedis savu datoru uz diagnostiku, lai pierādītu ka nav problēmas manā tehnikā, un izrādās ka nav kur piesieties. Un esmu kvalificēts datorsistēmu tehniķis, kurš jau sen visu diagnosticējis.
Es tiešām vēlētos salabotu preci vairāk kā savu naudu atpakaļ, bet viņi netaisās ne vienu ne otru atdot.
Šis veikals ir saistīts ar lielāku krāpšanas shēmu :
boro.lv
SIA "BŪV DEKO GRUPA"
"EF46", SIA
Iesaistītā persona: Raivis Raspopovs

Andris Sa 21.06.2018

inno 3d varetu but problema ar parkarstesanu... varbut cooler nestradaja... tapec es izvelos gigabyte vai asus

Tieši dzesēšana ir vesela, bet plate ar defektiem. Pamazām palika aizvien sliktāk un sliktāk un sliktāk ar vairāk gļukiem.