Boro.lv - Krāpšana

Sveiki,

Iesaku visiem izvairīties no Raivja Raspopova uzņēmuma un viņu darbiniekiem, kuri darbojās Rīgā, Barona ielā 88. Viņiem pieder i-neta veikali kā boro.lv, zoro.lv, 5a.lv, aho.lv. Iespējams kādi vēl.
Situācijas apraksts:
Iegādājos telefonu pie viņiem, nepārbaudīju uz vietas un aizgāju. Pēc 2h atgriezu, jo telefonu ieslēdzot viss bija ķīniešu valodā un lādētājs bija ar angļu rozeti. Parakstīju patērētāju veidlapu un godīgi gaidīju savas 14 dienas, lai saņemtu savu naudu atpakaļ. Pārdevēji man klātienē atsakās teikt iemeslu naudas atgriešanas atteikumam, melo un pat nespēj dažviet savus melus savienot kopā. Visu laiku uzspiež uz to, ka es neatbilstu patērētāju tiesībām un man jādodas uz PTAC. Viņi tur iesaka doties tikai tāpēc, ka zina, ka PTAC ir bezspēcīgs, neviens nedosies pie viņiem klātienē, PTAC tikai izsūta vēstuli ar brīdinājumiem, kuras viņi var ignorēt. Šobrīd mana situācija ir iesniegta presē un televīzijā. Ja gadījumā, kādam ir tamlīdzīga problēma lūdzu vērsties attiecīgos mēdijos. Jāpieliek punkts šim krāpnieciskajam uzņēmumam!

ē

A Aho.lv Support 16.03.2017

Labdien,www.Aho.lv nav saistits ar so uznemumu,ludzu nenomelnot citus ,saistiba ar jusu problemam!
Iesakam pirms raksata kaut ko parliecinaties vai viss ir pareizi!
Iesniegums nonaks Policija par jums !

Ventilators 16.03.2017

Nav jau nekas traks. PVN nemaksātājiem pašiem vajag vērties ciet.

B Boro Veikals 16.03.2017

Visas preces, ko pārdodam mūsu veikalā domātas eiropas tirgum. Uz to mūsu piegādatājiem ir atbilstoši sertefikāti. Ja jums ir aizdomas par preces atbilstību, ludzu versies PTAC, kas nosūtīs preci neatkarīgai ekspertīzei.

boro.lv

Ventilators 16.03.2017

14 dienu atgriešanas tiesības ir spēkā, ja klients preci pircis attālināti. Iespējams ir bijis savādāk, ja jau atsakāt. Bet atteikt nevarētu, jūs klientam.

P.S. Gan jau kaut kad šis kantorītis arī aizvērsies. Agrāk viņi saucās ALR Data SIA. Nezcik ilgi jau nebija. Pagājušā gada izmeklēšanas varbūt arī šo kantorīti skars.

T Tomas Polis 02.05.2017
Slikts serviss

Var teikt, ka garantija šijā veikalā nepastāv, jo man personīgi pateica, ka es pats esot bojājis mobīlo telefonu, kau vai tā nebija. Nekad nepērciet šajā veikalā neko! Briesmīgs veikals un serviss...