www.sudzibas.lv Bolt Taxify vadītajiem

Taxify - Taxify vadītajiem

Taxifai rita bonuss nedarbojas. Iedod 5 pasutijumus pa 3 eur divās stundās. Pedejo sesto pasūtījumu divas stundas nevar sagaidit, pie tam braukājot pa rajoniem. Visdrizāk platforma nobloke vaditāju, lai nemaksātu bonusu. Ir kadam vel kaut kas līdzīgs?

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 06.08.2018

Sveiki,

Sūti mums, lūdzu, ziņu uz [email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu un Tev palīdzēt.

Ar cieņu,
Taxify

B

P Pamatinstinkts 06.08.2018

Shie taxi kantori pelna uz katru klientu.viniem ir pilniigi vienalga kas notiek ar taksistiem..vai nopelna vai nee..kad juus sapratiisiet ka juus izmanto..?cik plaans tagad diennaktii?vid jau arī kepu uzlicis virsuu?un pritams plaanu paceela soferim?

Z Zinu,zinu visu 04.09.2018

Viņiem viss ir sadalīts. Kā teikt "čomiem" priekšroka. Barojat vien to kantori! Ja jūs vien zinātu kas tur notiek.

K Kloķis 25.11.2018

Ir bijis līdzīgi...gandrīz izpildu visus nosacījumus,lai saņemtu bonusu,bet nedod pēdējo braucienu 2st.garumā 5 dienas naktī,kad cilvēki pilnas ielas...pirms tam bija izsaukums pēc izsaukuma!