www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Taxify - Krāpšana

Vakar ievadīju promo kodu. 10e discount. Braukšu uz centru viss forši rāda 6,50e bet nosvītrotus un pa virsu rāda 0,00. Laimīgs braucu paprasu šoferim vai viss kārtībā ar to promo utt. Šoferis atbild ka jā viss kārtībā. Izkāpju ārā paskatos cik kartē naudas un hops - 5e par braucienu.

06.04.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 08.04.2019

Labdien,

Ieturētie 5€ ir autorizācijas maksa, kas tiek īslaicīgi ieturēta, lai pārbaudītu aplikācijai pievienoto bankas karti. Pēc tam tā uzreiz tiek atgriezta Jums atpakaļ bankas kontā. Naudas atgriešana notiek 3-5 darba dienu laikā, atkarībā no bankas, ko izmantojat.

Ja brauciena laikā rodas problēmas, Jūs to ērti varat ziņot Bolt klientu atbalsta centram - sūtot ziņu caur aplikāciju, uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz +371 661 640 36, lai varam uzreiz izskatīt situāciju un Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

Papildināts Matisheria 09.04.2019

Tad lūdzu izveidot izlecošu informāciju par to, jo tajā brīdī tie 5euro sagādāja man problēmas.