www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Taxify - Krāpšana

13/02/2019 reģistrējos aplikācijā un pasūtīju braucienu no Juglas uz Vecmīlgrāvi.
Paredzamā cena aplikācijas logā bija 7.70€.
Pēc brauciena, no kartes tika noņemta samaksa 12.80€ (par 65% vairāk!)
Sazvanīju Taxify pa tel. nr. 66164036, kur Taxify darbinieks apsolīja noņemt rezervāciju uz šo summu un atsūtīt rēķinu par 7.70.
15/02/2019 ši summa tika noņemta no konta par labu Taxify. un rēķinu neatsūtīja.
Meloja viņš...
Neuzticiet viņiem savas kartes numurus, viņi var novilkt kādu vien summu vēlas. Tā ar maziem burtiem ir rakstīts noteikumos.
UN viņi to IZMANTO!
Ja kāds vēlas pievienoties un kolektīvi vērsties pret Taxify PTAC un citur, lūdzu sazināties ar mani viesturs at tvnet punkts lv

15.02.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 15.02.2019

Labdien, Viestur,

Mums ir ļoti žēl dzirdēt, ka Jums ir bijusi negatīva pieredze ar Taxify.
Izskatās, ka ir noticis kāds pārpratums, un mēs gribētu to atrisināt. Lūdzu, atsūtiet savu telefona nr. vai e-pastu, ar ko esat reģistrējies Taxify aplikācijā uz [email protected], lai varam atkārtoti izskatīt šo gadījumu un Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Taxify