Taxify - Krapsana

Pagajušo nedelu izmantoju taxify pakalpojumus. 2 braucieni vienaa vakaraa. abas reizes maksu par braucienu samaksaju taksometra vaditajam. tagad - pagajusas 4 dienas, un no konta ir novilkta nauda par abiem braucieniem. vai tiesam piekopjat sadu praksi, nonjemot naudu ari no konta cerot ka to nepamanis?

Atbilde no Taxify Latvija 17.08.2017

Sveiki,

Pirms katra brauciena Jūs varat izvēlēties sev vēlamo maksājuma veidu.
Lūdzu, sazinieties ar [slēpt]@taxify.eu, lai pēc iespējas ātrāk varētu nokārtot šo situāciju.

T

Den91 17.08.2017

Abas reizes taksometra vaditais nospieda, nevis skaidra nauda, bet maksa ar karti, sazinies ar taxify.

N Natalija Ābola 11.09.2017
Aizkavēšanās

Izsaucot taxify auto, solītais laiks 5 min, bet patiesībā mašīnu bija jāgaida 25 min.. Pie tam, gaidīšanas laiks ik pa 5 min atjaunojas, īsti nevar zināt, cik ilgi būs jāgaida un vai ir vērts to darīt