www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana, atlaide 10 euro vērtībā

Taxify - Krāpšana, atlaide 10 euro vērtībā

Nolēmu braukt mājās ar taksi, tā kā braucu pirmo reizi man pienācās atlaide 10 euro vērtībā. Ievadīju savu atlaižu kodu, piereģistrēju karti (visu dariju pēc punktiem ka sacits noteikumos) , un tad izsaucu taksi. Taksi ilgi nevajadeja gaidtt - aptuveni 2 min - taksists loti laipns, uzsakam celu majup. Esam piebraukusi pie manam majam, grasos kapt ara, atsveicinos un nu seko jautrakais. Taksists saka, ka man jamaksa 5euro, es saku, ka esmu ievadijusi es brucu pa brivu, jo man ir atlaide līdz 10 euro, taču šī summa ir tikai 5 euro. Taksists mani nelaiž ara, saka, ka jāmaksa... Es piekapos un jautāju ; '' vai ar karti var maksat? '' visn teicca ne.. Nu ko darit? Skaidras naudas man nav. Paveicās, ka taksists bija laipns un aizbrauca līdz bankomatam neiesledzot skaititajus. Šoreiz viss beidzas labi, bet iesaku neuzķerties uz šiem krāpniekiem

Atbilde no Taxify Latvija 16.04.2018

Labdien,

Atvainojamies, ka Jums bija šāda pieredze ar Taxify. Ja Jums ir problēmas ar promo kodu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums, sūtot ziņu aplikācijā vai rakstot uz [slēpt]@taxify.eu. Tad mēs varēsim izskatīt braucienu un palīdzēt Jums.

Ar cieņu,
Taxify

Dainis 06.02.2018

Tas nozīmē, ka nebijāt visu izdarījusi pareizi, vajadzēja lai jūs pievienojat taxify maksājumu, nevis ''apmaksa skaidrā naudā'' Taxify ir platforma , kas par savu starpniecību vienkārši iekasē savu % no autovadītājiem, neviens autovadītājs jūs bez maksas nevestu, kur tad šeit slēpjas krāpniecība? Jūsu neprašanā izdarīt vienkāršu lietu, vai arī tur, ka nesaņēmāt (bezmaksas) pakalpojumu?

Sigita Bronze 06.02.2018

#Faketaxi.

H Hellooo 07.02.2018

Ar tiem atlaižu kodiem ir tā nedaudz "tricky", ja to kodu ievada (iedod draugs, kurš arī par piesaistīšanu saņem atlaidi), ir jābūt iestatījumos obligāti atzīmētam "apmaksa ar karti".

Esmu šādus atlaižu kodus izmantojusi, cik ir sanācis - bez aizķeršanās.

Nākamreiz zināsiet labāk

I inga45 12.06.2018

Tada sajuta, ka visos komentaros par Taxify raksta pasi darbinieki, lai attaisnotu sevi. Parstavja atbildes ir tika pieglaimigas un laipnas, ar daudzam atvainosanam. Un zemak tradicionali komenti, kuri apgaz sudzibas autora rakstito. Divaina sakritiba.