www.sudzibas.lv Bolt Jaungada tarifi Taxify

Taxify - Jaungada tarifi Taxify

Pilnīgs sašutums par Jaungada tarifiem.
Pirms Jaunā gada saņēmu ziņu ka tarifi sadārdzināsies 1,7 reizes.
Taču izsaucot taxi pēc 4.00 rītā, iekāpjot taxi skaitītājs jau rādija 14 eur, šoferis teica ka tarifi esot pacelti x4, (summa bija redzama tikai viņa telefonā, skaitītājs nestrādāja) rezultātā par 7-8 eur braucienu, nācās samaksāt 30 eur. Mēģināju sazvanīt Taxify, lai uzzinātu vai tādā veidā šoferis nemēģina krāpties, taču bezceris... telefonu neviens neceļ.

Atbilde no Taxify Latvija 02.01.2018

Labdien,

Jaungada naktī desmitiem tūkstošiem cilvēku vēlas izsaukt taksometru un pieprasījums šajā naktī var būt pat 14 reižu lielāks nekā ikdienā. Jaungada rītā vairāki tūkstoši cilvēku Rīgas centrā vēlējās tikt mājās, bet aplikācijā nebija pieejams neviens auto. Lai būtu droši, ka visi, kuri to vēlas, var droši nokļūt mājās, un klientiem ir izvēles iespējas, Taxify trīs stundu laika periodā no plkst. 02.00 līdz 05.00 naktī paaugstināja tarifus, lai motivētu aplikācijai pieslēgties vairāk vadītāju. Šo trīs stundu laikā, atbilstoši pieprasījumam, tarifi bija paaugstināti divas līdz piecas reizes attiecībā pret standarta tarifu (0.71€ / 0.36€ / 0.13€).

Aplikācija visiem klientiem uzrādīja faktisko tarifu vēl pirms taksometra izsaukšanas, klienti varēja arī aprēķināt plānoto brauciena gala summu, pirms izdarīt izvēli. Ja Jūs izmantojāt Taxify šajā periodā, tad Jūsu braucienam tika piemērots paaugstinātais tarifs.

Ar cieņu,
Taxify

N

Komentāri (9)

O Oskars1241 02.01.2018

Mums 3 eur braucienu piedāvāja par 18 eur. Gājām kājām.

Pacco_al 07.01.2018

Ļoti labi, pastaiga svaigā gaisā nāk tikai par labu.

V Veronika2323 02.01.2018

С 2 до 5 враньё! Я заказала такси в 31.12 около 20.00 и заплатила так же 23.80 € а на Панде тот же маршрут в 3.00 часа 1.01 столи мне 10.05 € если нужно могу предоставить сообщение которое вы же мне на почту и прислали!

donna b 02.01.2018

Palasiet zinas. Ta bija tira krapnieciba no Taxify puses. Un protams visi cietusie var versties tiesa, ka apgalvo kompanija un satiksmes departaments. Super vienkarsi!

L Laura Ozoliņa 03.01.2018
Nevar izsaukt taxi

Jau kuro reizi es nevaru izsaukt taxi no rīta, dēļ tā darbu kalēju! Tas nav normāli. Tā ir kad taksisti ir slinki un labāk izvēlās pagulēt!

G garšo_ēst 06.03.2018

Jūs kavējat darbu tādēļ, ka pārāk vēlu ceļaties. Taksists negaida jūsu pašu pēdējo brīdi pirms iziešanas no mājas, bet ved citus klientus. Ja paredzēsiet dažas liekas minūtes, aiztaupīsiet sev visus šos bezjēdzīgos pārdzīvojumus.

Pacco_al 07.01.2018

Nu nezinu, proatams, ka bija informācija, ka tarifi būs palielināti. Un kas, vai tiešām šī ir vienīgā taksometru firma Rīgā, vai tiešām nezinat vienu citu, jeb vairs neko citu uz pasaules kā bakstīt apkilācijā nemākat? Un izrādās arī ne līdz galam, jo tiešām cena bija redzama un brauciena maksu varēja aprēķināt.
Nu ko ja esat tik "principiāli" un "korekti" vēršaties tiesā. Lai jums veicas taisnīguma un paštaisnuma pierādīšanā.

slikts serviss

Пренебрежительное отношение к клиентам, отказываются разговаривать не аргументируя своё решение. Не выполняют свои обязательства.

R Rich61LV 11.05.2018
Slikts serviss

Pasūtīju taxi uz lidosta “Rīga” un vadītājs tā arī neatbrauca, neatbildēja uz telefona zvaniem. Beigu beigās gandrīz nokavēju lidmašīnu un nācās braukt ar citu kompāniju!

R Rich61LV 11.05.2018

Problēma no taxify puses netika risināta! Braucējam bija norādīts nummurs, pa kuru nebija iespējas sazvanīt braucēju!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes