www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss

Taxify aplikācija - Slikts serviss

Nebiju domājis rakstīt sūdzību,bet jau 4x atkārtojās viens un tas pats! Atlidoju no komandējuma vēlā vakara stundā un caur aplikāciju izsaucu Taxify taxi! Aplikācija uzrāda,ka taxis ir klāt augšstāvā un eju meklēt pēc nr.taxi...atrodu savu izsaukto taxi,bet šis atcēlis pasūtījumu un aizbraucis ar citu klientu.WTF?! Tiku beigās ar priv.maš.šoferi!

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 29.06.2018

Labdien,

Atvainojamies, ka Jums bija negatīva pieredze ar Taxify!

Ja kādreiz gadās problēmas, lietojot aplikāciju, lūdzam sūtīt ziņu aplikācijā vai raksīt un [email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu un palīdzēt Jums.

Ar cieņu,
Taxify

T

Tu atradi taksi pec numura, bet viņš bija aizbraucis ar kādu citu. Taksis nav Šrēdingera kaķis vainu tu viņu atradi un viņš tur bija vai viņš tur nebija un bija aizbraucis.
Nepieņēma tevi darbā un tagad cel neslavu? https://likumi.lv/ta/id/88966-kriminallikums#p-454985

T Taxists101 17.04.2018

Kādā darbā mani nepieņēma?! :D Lasi skaidrā,kas rakstīts...ja neizproti situāciju,tad labāk nekomentē!

Palasi pats savu iepriekšējo sūdzību! :D

Z ziedonis91 17.04.2018

Tapec es Taxi Flay neizmantoju neisaku nevienam ari. uzmeteji un ka tik apist.

R Rembo69i 17.04.2018

Ha ha,tas Anonīmais cilvēciņš atkal pieslēdzis netu! 100 tupu neizprotamu komentāru no šī eksemplāra!

Un tu Taxists? Izveido tikai kārtējo profilu. Neko nepasaka un tik liek vienīgais "up" saviem komentiem. Man pietiek ar visnu profilu, un vienu linku uz krimināllikuma pantu, lai tu nodarbotos ar trollingu. Kādam te nervi vāji kad patiesība sāk acīs kost :D