www.sudzibas.lv Bolt slikts servis, bojāta tehnika

Bolt taxi - slikts servis, bojāta tehnika

Bolt vienkārši ignorē, vēlējos izmēģināt Bolt elek. Skūteri, samaksāju 1 eur atbloķēšanas maksu, noņēmos ar uzsākt braukšanu 5 min par ko vēl noplēsa naudu, bet izrādījās, ka skūteris ir bojāts un ar viņu nekur nevar pārvietoties bremzes ieklamējušas. Rakstiju uz info un ziņojumu par to, ka naudu no konta novilka, bet pakalpojums netika sniegts un nedēļu nekliekas ne ziņas!
Uzmanāties ar tiem skūteriem bojāti skūteri atrodas vnk uz ielām un aplikācijā neuzrāda, ka viņi bojāti naudu noplēš, bet pakalpojums nebūs.

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 05.08.2019

Labdien,

Atvainojamies, ka Jums vēl nav sniegta atbilde. Atsūtiet, lūdzu, mums uz [email protected] savu telefona nr. vai e-pastu, no kura sūtījāt ziņu, lai varam pārbaudīt gadījumu un Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt