www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt Taxi - Krāpšana

01.09.2019 plkst 01;10 izsaucu taksometru ar aplikāciju. Taksometrs atbrauca viss kārtībā, nogādāja līdz mājām bet nezināju, kad draugs bija caur aplikāciju samaksājis, ņemot vērā, ka taksi tik bieži neizmantoju par apmaksu aplikācijā nezināju. Kad nogādāja līdz adresei šoferis pieprasīja naudu par taksometra pakalpojumiem, kas man tajā brīdī likās normāli, jo kā jau minēju, ka nezināju par samaksu. No rīta konstatējām, ka no mums abiem ir paņemta viena un tā pati summa, kas nebija maza.
Šis ir tikai godīguma un cieņas jautājums. Ļoti žēl, ka ir šadi negodīgi taksisti.

01.09.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 02.09.2019

Labdien,

Atvainojamies par nepatīkamo atgadījumu.
Ja gadās problēmsituācija, lūdzam sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu un palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

Me

В этой жалобе столько смелости.

Tu Turkey901 01.09.2019

Дают — бери, бьют — беги!

"draugs bija caur aplikāciju samaksājis" - - - А часом он не стоит на учёте у психиатра?
Ну хаплатил... Ну и что? В чём таксист виноват? В том что прежде чем взять деньги не посмотрел лихорадочно в интернете "А не оплачена ли уже поездка?"Может и Вы тоже состоите на учёте у психиатра? Да и все, кто часто пользуется услугами такси... Или у Вас денег так много?