www.sudzibas.lv Bolt Atcelšanas maksa

Bolt taxi - Atcelšanas maksa

Zināju, ka bolt taxi piemēro atcelšanas maksu, taču manā gadījumā man šķita ļoti nesmuki no uzņēmuma puses, drīzāk - līdz galam nepārdomāti. Caur bolt aplikāciju pasūtīju braucienu, pagāja labi ja 1 minūte, plānu maiņa - taxi uzreiz atcēlu. Konkrētais taxis pat nebija izkustējies no savas vietas un uzreiz, kā uzspiedu atcelšanu, momentā no bankas karti norāva 6€ (kas bija mana brauciena summa) . Taxistam - nekādi zaudējumi, pat ne laika izsviešana, man - zaudēta nauda pilnā apmērā. Varbūt boltam derētu pārdomāt, kādā veidā un cik ilgā laika posmā kopš pasūtīšanas brīža ieviest atcelšanas maksu, jo tas ir ļoti negodīgi no visiem skatpunktiem. Zināms, ka ir bijuši gadījumi, kad taxis aizbrauc līdz konkrēto vietu un tikai tad klients atceļ braucienu, tomēr ne jau visu vajadzētu likt vienā maisā. Liela vilšanās.

K

Komentāri (4)

L Linda_J 22.01.2020

Protams, vilšannās tik liela, ka grūti to pārdzīvot. Tikai šis portāls na tas kas risina, tas tikai vāc tenkas, Un nav pierādīts, ka jums ir taisnība.

P Pomeloo0 02.02.2020

Visu var apskatīt aplikācijas vēsturē. :) un problēmas šis portāla risina - naudu atskaitīja atpakaļ :)

Entuziasts 23.01.2020

Kārtējais bagātnieks sagribēja ar taxi pabraukt.
Vai tad 6€ tik liela nauda tev.
Ja jā tad nebrauc ar taxi, bet ar sabiedrisko.
Nu nestrādā šoferi par velti, kā tu vari zināt, iespējams ar savu 6€ pasūtījumu iztraucēji šoferim 100€ pasūtījumu.
Vnk jāsmejas...

P Pomeloo0 02.02.2020

Man jāsmejas par Tevi. Esmu studente un man nauda nenāk tik viegli, Tu, bagātniek. Šajā reizē nebija citu variantu, kā izsaukt taxi, taču šī situācija bija reāli smieklīga - 1 minūte, kad taxis pat nav izkustējies - man izmaksā 6€ un nevienā brīdī tur nevarētu zaudēt 100€, gudriniek.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes