www.sudzibas.lv Bolt Šoferis atsakās vest cilvēku

Bolt - Šoferis atsakās vest cilvēku

202. Gada 7. Decembrī izsaucot taksi Bolt caur aplikāciju uz Latvijas infeltogijas centru ap plkst. 15.00 saņemu atteikumu un izraidīšanu no mašīnas. Biju gulējusi slimnīcā 10 dienas ar diagnozi Covid 19 smagā formā, 7.12. Ap plkst.15.00 mani izrakstīja no slimnīcas un mans dēls izsauca taksometru, lai varētu aizbraukt mājās (vīrs atrodas mājas karantīnā saistībā ar abu bērnu saslimšanu un nevarēja mani izņemt) . Pirmā mašīna piebrauca, man piezvanīja šoferis, un uz maniem vārdiem, ka esmu Covid 19 slimnieks, laipni atbildēja, ka viņš mani aizvest nevarēs, jo Covid slimniekiem bolt piedāvā speciāli aprīkotas mašīnas, izstāstīja, kāda aplikācija jāizmanto. Mans dēls šo izsaukumu anulēja un izmantojot šo speciālo aplikāciju izsauca taksometru, kas ir aprīkots Covid slimnieku pārvadāšanai. Taksi piebrauca, iekāpjot mašīnā aizmugurējais sēdeklis bija pilnīgi atdalīts no šofera ar plēves aizsargu, bez lodziņa un nevienas spraugas, es biju ar sejas masku un vēlreiz pabrīdināju šoferi, ka esmu covid pacients, kurš ir izrakstīts no slimnīcas. Uz ko šoferis kategoriski atteicās mani kaut kur aizvest, pateica, ka viņam ir bērni un izdzina mani no mašīnas. Ar vārdiem - es jūs nekur nevedīšu kāpiet ārā Mo mašīnas. Mašīnas numurs Volkswagen passat tq 6290.
Tā arī paliku uz ielas izraidīta no mašīnas, šoferis pats vēl anulēja braucienu, lai never atstāt atsauksmi.
Kāpēc piedāvāt pakalpojumu, ja to never nodrošināt? Kas tā par attieksmi? Godīgi brīdināju, ka esmu ar Covid, gribēju izmantot piedāvājumu ne jau par velti, bet beigās tiku izdzīta no mašīnas. Šāda attieksme ir vienkārši nepieņemama un aizskaroša. Ja jau firma piedāvā pakalpojumu, tad piedāvājiet in laižat strādāt cilvēkus, kas ir lietas kursā, kas viņiem ir jādara. Nepatīkama un briesmīga situācija.

08.12.2020

Vagons Komā 08.12.2020

Jo man nekad nebūs bēeni, lai sargătu tăgad mīlulītes kā tu. Man vajadzēja iziet cauri ellei un ko es dabūju lretī - bezgalīgu smagu darbu un nekādu prieku. Ja es zinātu,ka ta beigsies, pakârtos laicīgi.

Vagons Komā 08.12.2020

Tu neesi vajadzīga savam dēlam, kad viņš dabūs sievu, tad tevi pametīs un aizmirsīs. Un ar vīru arī tu bieži strīdies, ceru, ka viņš tevi apsaukā un sit.

Vagons Komā 08.12.2020

es atvainojos, tass bija nesmuki no manas puses šadi lamaties uz nevainigu gimeni. Es vienkarsi loti cietu reiz un kompensaciju nedabuju. Tapec tik nikns. Lai jums laba veseliba!

D Driv3r 14.01.2021

Jūs dārgā apmaksāsiet šoferim izolēšanos un iespējamo slimošanas laiku?
Vadītājam neviens nemaksās par mājās sēdēšanu, jau tā taksī nav zelta laiki...
Pareizi darīja vadītājs...

N Nadežda Bruja 14.01.2021

Tad nevajag tādu piedāvājumu likt un reklamēt!

D Driv3r 23.01.2021

Tas taksometrs nav domāts covid pacientu pārvadāšanai... Tikai ir uzstādīta papildus aizsargbarjera abpusējai drošībai, plus ērtībai tādi aprīkotā taksometrā var pārvietoties bez sejas maskas

Vagons Komā 23.01.2021

Tieši tā. Un slimajām zarazām pastaiga nāktu par labu, paelpot svaigu gaisu un nepiesarņot slēgtas telpas.