www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss krāpšanā

Bolt - Slikts serviss krāpšanā

Sveicināti! Es izsaucu Jūsu taxīti nepabrīdinot, ka man būs klēpjsunītis, kas sēž savā somā brauciena laikā. Diemžēl es nemāku atteikt braucienu, jo neesmu saskarusies ar šādu situāciju, ka hebkad būtu jāatsaka. Šoferis atteicās ne tikai manis vest, kā arī atteikt šo braucienu. Rezultātā šoferis, vārdā Artūrs Rugājs, HB-7009, nostāvēja gaidīšanas laiku, lai man nāktos maksāt 2€.

26.09.2020

D

K Kspars 22.06.2020
Krapsana

Izereju bolt skuteru mezaparka. Pavizenajus 5 min pec tam kad es gribeju pabeigt brauksanu man uzleka sodu 30eiro. Parto ka es parak talu aizbraucu.

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

D Ddsss 26.09.2020

...

V Veselssaprāts 27.09.2020

Te ir tikai un vienīgi jūsu vaina, par ko ir sūdzība?

K Kspars 27.09.2020

Nu var tomer cilvekus pabridinat. Pectam vini brinas kapec vinu skuteri izmet daugava upe.

H Helsu 28.09.2020

Jusu kluda un jus ari par to maksajat. Vai vaditajam butu jasamazina savs reitings par atceltu pasutijumu, ja vins ir terejis laiku, degvielu un kamer izpilda jusu pasutijumu zaudejis iespēju pienemt normalu pasutijumu.
Priecajaties ka tik 2 eiro, jo vaditajam izdevumi iespejams bija lielaki.