www.sudzibas.lv Bolt Slikts serviss

BOLT - Slikts serviss

Šodien 30.08 izsaucu blot taxi, viss kārtībā rādas taxis būs pēc 4min Pļavniekos, izeju jau laicīgi ārā un vēroju aplikācina kur ir automašīna: vadītajās kamerms ar volvo s60. Skatos, ka mašīna nevis tuvojas bet sāk braukāt pa pagalmiem tālāk no manas ielas un tad pēkšņi nomet manu pasūtījumu. Labi ka man nebij ļoti jāsteidzas, izsaucu citu taxi, bet rīts jau sabojāts diemžēl. Zvanīju šoferim un tas vnk nometa klausuli, ļoti neprofesionāli.

30.08.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 02.09.2019

Labdien,

Atvainojamies par nepatīkamo atgadījumu.
Ja gadās problēmsituācija, lūdzam sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam izskatīt šo gadījumu un palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

Ja

Tu Turkey901 30.08.2019

Vadītājam varēja gadīties tehniska vai privāta rakstura problēma pēdējā brīdī, ne jau tāpat vien viņš pa tukšo līdz Jums aizbrauca!

Pacco_al 31.08.2019

Nē vis ticamāk viņš paņēma kādu "steidzīgāku" pasažieri turpat uz vietas, kurš bija gatavs braukt pēc dārgā tarifa, kurš ir norādīts uz auto durvīm.