www.sudzibas.lv Bolt Slikta apkalpošana

Bolt - Slikta apkalpošana

Jau kuru reizi Bolt vadītāji atsaka braucienā, jo, citēju “viņiem nav izdevīgi tur braukt”. Kāda man starpība, izdevīgi tev vai ne, kā man tikt līdz mājām? Šīs kompānijas mērķis ir nogādāt klientu no punkta a līdz punktam b. Ja nepatīk attālums/atalgojums vai vēl kas, tad norādiet minimumu jūsu aplikācijā. (mans izsaukums atbilst noteikumiem) .
Briesmīgs serviss.

08.04.2020

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 09.04.2020

Labdien,

Mums ir ļoti žēl dzirdēt, ka Jums ir bijusi negatīva pieredze ar Bolt. Šāda vadītāja rīcība, protams, nav pieņemama.

Aicinām Jūs sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected], lai mēs varam izskatīt šo gadījumu un pārliecināties, ka šāda situācija vairs neatkārtojas.

Gaidīsim Jūsu ziņu!

Ar cieņu,
Bolt

L

T Turkey901 08.04.2020

"Šīs kompānijas mērķis ir nogādāt klientu no punkta A līdz punktam B."

Nē, šīs kompānijas mērķis ir iesmērēt Jums pārvešanas pakalpojumu, tad pārdot to tālāk pārvadātājam un iekasēt savu komisijas maksu!

BondsBonds 08.04.2020

Tieši tā, kāda tev strapība,kā saki.. Brauc ar sabiedrisko vai Red Cab.

L Labvēlis7 08.04.2020

Sabiedriskais mežā nebrauc.

Džozefīne 09.04.2020

Ko nozīmē - nav izdevīgi tur braukt? Taksis jau tieši tam ir paredzēts, lai nogādātu klientu uz nepieciešamo adresi. Pārāk daudz negatīvu atsauksmju par viņiem, laiks izvēlēties citu kompāniju.

T Turkey901 09.04.2020

Taksistam ir izdevīgi tad, kad, izsēdinot pasažieri, turpat blakām var uzņemt citu un atceļš atmaksājas - mežā tas varētu būt pagrūti!

Džozefīne 09.04.2020

Taksists strādā, lai nogādātu pasažieri no punkta A uz punktu B, protams, vedot uz maz apdzīvotu vietu, tas var nebūt pārāk izdevīgi, bet cilvēks samaksā par braucienu un šāds atteikums ir pilnīgi nederīgs. Bet ja jau konkrētajai kompānijai ir vienalga, kāda tai ir slava, tad lai tādā garā arī turpina.

R RXX 09.04.2020

Nesaprotu apjukumu. Aplikācija neparedz maksu UZ tālo punktu A, lai šoferim būtu izdevīgi uz turieni braukt. Maksā tikai par braucienu uz punktu B. Dzīvo mežā - iegādājies mašīnu un/vai nelieto alkoholu.