www.sudzibas.lv Bolt Sexuala uzbāšanas

Bolt - Sexuala uzbāšanas

Taksists vārda Valentins, gara auguma vīrietis virs 40 gadiem kas dzīvo Ilguciema, uzbāžas sexuali sievietem. Tā nav pirmā reize jau kad šis vīrietis guļ ar savam klientēm, ved uz hoteļiem un pirtīm un ne tikai. Tad vel šis taksists tirgo visādus kramus un lieto taksa mašīnu un piedāvā cilvēkiem visādas kakas kuras viņš nopērk un pēc tam pārdod dārgāk. Vispār vājprāts ko viņš dara, saskalo jaunam sievietēm galvas un dara ko vēlas, es zinu jaunas meitenes ar kuram viņš tā ir izdarījies, bet ar mani šis cirks neizgāja cauri! Paldies

06.04.2022

Debesis Vējā 06.04.2022

". Tā nav pirmā reize jau kad šis vīrietis guļ ar savam klientēm" Tev kas pa lietu? Tev nepiedāvāja vai atteica?

L Ligitagita 06.04.2022

:D

T taisnibascinitajs3 06.04.2022

Jā, pēc šī apraksta noteikti nebūs grūti atrast šo kungu - vīrietis, 40gadi, taksists, vārdā Valentīns, no Iļģuciema :D
Tikpat labi vari iesniegt policijā sūdzību, ka tevi Ķengaragā apzaga krievu tautības kungs ar skūtu galvu treniņtērpā.

S sannas 06.04.2022

Nu nav jau tūlīt sūdzība jāraksta, ja viņš tevi atšuva! Pārtrauc vajāt to šoferi! Laikam dienu un nakti seko, ja zini kur ko viņš ved. Kāda tava darīšana, nevajag skaust, ka tevi neved uz pirti🤣🤣🤣

I inaida 07.04.2022

Jā,nu gan tev ir pilna sirds!