www.sudzibas.lv Bolt Sākumā maksa ir viena un beigās cita.

Bolt - Sākumā maksa ir viena un beigās cita.

Labavakr!
Vēlos padalīties ar savu pieredzi izmantojot bolt taksometru pakalpojumus.
Vakar izsaucu taksi no adreses, kas ir aptuveni 2-3 km attālumā no manām mājām, jo bija jau nakts un negribēju viena atrasties uz ielas.
Bolt aplikācijā uzrādīja, ka man ir 50% promo, kā jaunam lietotājam, un summa par braucienu ir 2.20 eur.
Kad atbraucu uzmājām man atnāk paziņojums, ka brauciens ir beidzies un maksa ir 4,30... Kāpēc?
Es protmas uzreiz eju bolt aplikācijā un sazinos ar atbalsta speciālistu, jo ja zinātu, ka būs tādā Cena noteikti izmantotu citu taksometru pakalpojumu nodrošinātāju.
Nākamajā dienā saņemu atbildi, ka redz šoferis neesot braucis par telefonā no rādīto maršrutu, bet par citu un tāpēc man ir jāmaksā 4,30 un risinājumu šim konfliktam piedāvāja man 3 eur kuponu, kurš man ir jāizmanto 30! Dienu laikā!
Es nebraucu tik bieži ar takšiem, jo esmu studente turklāt patreiz nestrādāju un cenšos taupīt savus izdevumums, be ļoti retu reizi sanāk aizsēdēties tik ilgi, kad sabiedriskais transports vairs nekursē.
Uz manu lūgumu veikt pārrēķinu un atgriezt man pārmaksāto naudu saņēmu atbildi, ka tādas iespējas nav. Tātad lai es iegūtu savu naudu atpakaļ man 30 dienu laikā atkal ir jāizmanto viņu taksimetra pakalpojumus, bet man jau ir bail, jo ja nu atkal man rādīs, ka maksa ir 3 eur un beigās būs 5? Atkal es būšu zaudētāja...
Ļoti žēl, ka tā...

16.11.2022

kāpejkpīsēji...

G Gulbenietis 16.11.2022

Pa nakti vadāt neadekvātus par 2,20 2-3 km, plusā vēl uz izsaukuma vietu ceļš. Tur kaut ko nopelnīt var?

Kauns nav?

Good Intentions 17.11.2022

Ja esi stundente un bez darba, tad nebrauc ar taksi, ja 2 euro tev izšķir braukšanu.

Good Intentions 17.11.2022

Starpcitu tev citi taksometru pakalpojumu nodrošinātāji pasūtītu trīs mājas tālāk par tādu attālumu un summu.