www.sudzibas.lv Bolt Neatbrauca

BOLT - Neatbrauca

Šodien izsaucu Bolt aplikācijā taksometru Rīgā, centrā un bez jebkāda brīdinājuma taksists nemaz neatbrauca. Rezultātā, nokavēju darbu. Protams, pats arī vainīgs, ka neizsaucu vairākus, bet šajā reizē būtu gribējies, lai vismaz padod ziņu, ka pie manis nebrauks. Diemzel esmu loti viilies par šo situāciju. Ceru, ka turpmāk šādas situācijas neatkārtosies. Bieži izmantoju Bolt pakalpojumus.

21.09.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 23.09.2019

Labdien,

Atvainojamies par nepatīkamo pieredzi!
Situācijās, kad vadītājam ir tomēr jāatceļ brauciens, Jums aplikācijā vienmēr parādīsies par to brīdinājums, un Jūs varēsiet veikt nākamo brauciena izsaukumu. Ja tomēr gadās kādas problēmsituācijas, aicinām par to ziņot Bolt klientu atbalsta komandai, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam Jums palīdzēt.

Sveicieni,
Bolt

Dr

Зато вас не надули. Это знаете ли тоже один из плюсов. Сидишь так себе дома и радуешься. Мо-ло-дец