www.sudzibas.lv Bolt Neadekvāta šofera rīcība uz ceļa

Bolt - Neadekvāta šofera rīcība uz ceļa

Šovakar Jaunmārupē gāju pastaigāties kopā ar savu mammu un suni. Ceļš bija tukšs, taču gājām pa pašu ceļa malu visu pastaigas laiku. Ceļam nav gājēju ietves.

Ap plkst. 21: 00 uz loka ceļa Jaunmārupe, mēs apstājāmies un pieturējām savu suni, kamēr mums strauji tuvojās bolt šoferis ar tumšas krāsas auto un nevis mūs apbrauca, kā to parasti dara šoferi, bet tieši otrādi - veica bīstamu manevru un brauca tieši mums virsū, tuvojoties ceļa malai! Šoferis pēdējā brīdī parāvās nost. Pretī un aizmugurē nebija neviens cits auto, līdz ar to, mums tika braukts virsū speciāli, kas varēja beigties traģiski mūsu sunim vai mums! Netālu arī bija svaigas peļķes, līdz ar to motīvs varēja būt mūsu apšļakstīšana; es pati un citi šoferi mūsu ģimenē no peļķēm parasti instinktīvi izvairās.

Nezinu kādi suņu vai cilvēku nīdēji strādā šajā uzņēmumā, bet tas nav pieņemami, jo pa šo ceļu regulāri pastaigājas mazi bērni, māmiņas ar ratiem un suņu saimnieki!

02.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

D Diana1212 18.04.2022
Neapkalpo ta ka nakas. Prasa dzermnaudu

Neapkalpo un noraida. Bolts ka neiedeva dzermnaudu un ielika melna saraksta

S Sudzibas.lv Admin 06.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G Gulbenietis 03.07.2022

Ja Jūs gājāt nevis gar loku, bet pa loku, tad vainīgos citur nav jāmeklē.

A Anete Zatirka 03.07.2022

Vēl skaidrāk nav iespējams paskaidrot - ceļam nav gājēju ietves, gājām pa pašu maliņu, kur beidzas asfalts. Vai tiešām nevainīgi gājēji, kuri nelien uz ceļa, ir vainīgi pie tā, ka šoferis apzināti brauc viņiem virsū? Tas varēja notikt jebkurā laikā, jebkurā vietā. Normālam šoferim jābūt instinktam samazināt ātrumu vai apbraukt jebko, kas tam traucē.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes