www.sudzibas.lv Bolt Mašīnas nepiegāde laicīgi, rupjā apkalpošana, atteikšanās vest klientu

Bolt - Mašīnas nepiegāde laicīgi, rupjā apkalpošana, atteikšanās vest klientu

Labdien! Man jau uzkrājas divas sūdzības uz vadītāju Vladislavu. Vienreiz viņš atteica manai mammai, kurai līdzi bija 5 somas. Tas nebija netīras. Vienkārši vadītājs pateica, lai izsaucot kravas taksi. Runāja ar mani ļoti rupjā, nepieklājīgā tonī, kas neatbilst gan nozares ētikai, gan cienījamā vīrieša gados tēlam. Kliedza, lai es atteicos no brauciena. Un tas it kā neko man nemaksās. Noticēju, atteicos, bet naudu vienalga noņēma. . Šodien izsaucu bolt taksi, izrādās, ka atbrauks tas pats Vladislavs. Bija solīts pa 4 min atbraukt. Pagāja 11 min. Mašīnas atrašanās vieta bija uz to laiku Daugavpils pilsētas centrā. Līdz mums jābrauc 10-13 min. Esam atteikušies no brauciena. Mēs nokavējām, samaksājām naudu par nerealizēto braucienu ar bolt taksometru. Es vairākas reizes mēnesī izmantoju bolt taksi, nekad divu gadu laikā ne ar vienu vadītāju man nebija nesaprašanās. Manuprāt, šis vadītājs Vladislavs rada konfliktsituācijas un bojā bolt kompānijas tēlu. Lūdzu sniegt rakstisko atbildi uz manu sūdzību. Mans e-pasts ir [slēpt]@inbox.lv. Tālrunis 28742931.

09.04.2022

J Jekaterina 27.03.2022
Atņēma no konta naudu.Tads brauciens nebijā

Вчера использовала поездку. Почему то сняли еще деньги.Хотя поездки такой небыло.Ночью вызывала обратно такси через подругину апликацыю и заплатила наличкой.
Что за сумма 15.35?

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2022