www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana un slikts serviss

Bolt - Krāpšana un slikts serviss

Jaungada naktī izsaucu bolt taksi, tika saņemts apstiprinājums un veikta samaksa. Gaidījām kādas 15 minūtes, līdz atbraukšanai atlika 2 minūtes, darījums pazuda. Centos sazvanīt vadītāju, necēla klausuli vairākkārtīgi. Nācās saukt jaunu auto. Neraugoties uz nenotikušu braucienu, naudu neatgrieza. Iesniedzu pretenziju, ignorē. Serviss 0 līmenī. Līdzīga situācija kādu laiku atpakaļ Polijā, sarakste aplikācijā ar kaut kādiem robotiem, rezultāta nekāda. Ar vadītāju sazināties nevari, ielikt attiecīgu novērtējumu nevari. Tā vien šķiet, ka apzināta krāpniecība.

03.01.2023

Ar Boltu kamēr ok tad ok! Ja kaut kas notiek tad, ja nevēlēsies risinā ta nevēlēsies. Cip izliksies, ka nekas nav saņemts, vai neatbildēs-ar to arī esmu saskāries! 🤯