www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana. Ļoti būtiska cenu neatbilstība

BOLT - Krāpšana. Ļoti būtiska cenu neatbilstība

Īsumā to var raksturot "vhod rubļ, vihod dva rubļa"
aplikācijā uzrādītā cena 8,8 eiro, ierodoties gala mērķī, kas atrodas aptuveni 1km tālāk no aplikācijā norādītā - 13 eiro.
Saprotu, ka cena var mainīties, bet ne jau uz pusi (nekādu sastrēgumu, kas tiešām varētu būtiski ietekmēt cenu, nebija)
uzskatu, ka tā ir apzināta maldināšana un krāpšanās ar aplikācijas palīdzību. Ar mūsdienu iespējām aplikācijās aprēķināt braukšanas laiku, ņemot vērā satiksmes intensitāti, savādāk kā par krāpšanos to grūti nosaukt.
Bēdīgi protams, ka tas ir kārtējais lidostas braucienu stāsts.
Un vēl bēdīgāk, ka kompānija nekādu atbildību par tik būtiskām aplikācijas neprecizitātēm neuzņemas.
Zinu, ka bezatbildība latvijā ir norma, taču esmu muļķis un joprojām ceru uz pārmaiņām:) ) . Cerība gan baigi maziņā: (
pieredzē ar bolt aplkāciju būs bijusi pirmā un visdrīzāk arī pēdējā. Labi, ka neuzticēju maksājumu kartes datus šai kompānijai.

24.05.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 27.05.2019

Labdien,

Mums ir ļoti žēl dzirdēt, ka Jums ir bijusi negatīva pieredze.
Brauciena maksa var mainīties, ja sākonēji plānotā brauciena ilgums vai maršruts pieaug, piem. neplānotu sastrēgumu dēļ.
Lai mēs varētu pārbaudīt šo gadījumu, lūdzu, atsūtiet mums uz [email protected] telefona nr., ar kuru esat reģistrējies Bolt aplikācijā, kā arī šī brauciena laiku, lai varam izskatīt gadījumu un Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

Gu

Tu Turkey901 24.05.2019

Slinkums jau desmito reizi skaidrot vienu un to pašu, palasiet vecākas sūdzības par šo uzņēmumu/ situāciju un uzņēmuma skaidrojumu, viss ir ļoti skaidri izklāstīts un visi jautājumi atkrīt!

Xb XBARRGIO 25.05.2019

Я еще на такой вообще не ездил

Ai aicis24 25.05.2019

Matemātika tev ar pieklibo.

Jo jolanta85 26.05.2019

Es šonedēļ izsaucu taksometru, izmantojot šo aplikāciju, rādīja cenu 5.60, galā no konta noņem 8.90

Tu Turkey901 26.05.2019

Jo noteikumos rakstīs, ka tās ir prognozējamās izmaksas, bet maksāsiet tik, cik sanāks pēc skaitītāta!
Gribat maksās tik, cik rakstīs aplikācijā, brauciet ar yandex!

La labsdzeks 26.05.2019

Pamēģināji rakstīt klientu servisam? Dzirdēju, ka tas ir efektīvāk, kā sudzibas.lv

Pacco_al 27.05.2019

Paldies, par informāciju biju iedomājies, ka tā ir jau atrunātā un nolīgtā summa, bet ja tā ir tikai informatīva, tad protams šis serviss nav izmantojams un tā ir maldināšanas un veikla krāpšana viennozīmīgi.