www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Labrīt! Šorīt no rīta braucu ar Bolt takxi uz mājam biju izbrīnita ,kad taksis noņema no mana konta uzreiz 8€ domāju nu varbūt tš jābūt. Atbrauca taksis un aizveda mani uz mājam izkpu no taksa un man atkal no konta noņēma 8,10€ nesaprotu kas tā ir par cilvēku krāpšana par vienu braucienu esmu Samaksājusi 16€ Jūs vispār esat normāli un beidzar apkrāpt cilvēkus

29.09.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 30.09.2019

Labdien,

Atvainojamies par nepatīkamo pieredzi!
Problēmsituāciju gadījumā lūdzam sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam izskatīt konkrēto gadījumu un Jums palīdzēt.

Sveicieni,
Bolt

Оккупант 30.09.2019

Уже сколько раз было сказано ходите пешком. Судебные исполнители ездят используя чужой горб и шею при этом раздвигая свои ляшки без ремня безопастности.

O Otis 30.09.2019

Tak neinteresē ne vienu tavi nenomaksātie parādi, pelmenīt!