www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

AtrisinātaBolt - Krāpšana

Interesants bizness bolt kompānijai - vienkārši par neko noņemt no konta 6.10 €, ko pamanīju tad, kad iegāju savā ibankā un skatījos izrakstu. Interesanti, ka aplikācijā pie ride history (braucienu vēsture) nerādās nekur tāda summa vai pat norādītais laiks un datums, kas norādīts pie bankas izraksta (ok saprastu, ja būtu pasūtījusi un tad atcēlusi braucienu, jo tad viņi rezervē kaut kādu summu, bet es biju mājās un noteikti ne izsaucu ne braucu) .
Tur rakstīts, ka esmu braukusi 27.07. (savukārt nauda no konta noņemta 28.07) bet tad es noteikti neizmantoju taxi pakalpojumus!
Vērsos ar jautājumu, rakstot [slēpt]@bolt. Eu ar pierādījumiem - screenshot no mana bankas izraksta un aplikācijas.
Un kāds brīnums - man neviens nav atbildējis un naudu man nav atgriezis!
Vienmēr esmu priecājusies un izmantojusi šīs kompānijas pakalpojumus, bet tagad izskatās, ka būs par vienu klientu mazāk!
Liels fuj!
P. S. Gaidu atpakaļ savu naudu un pievienoju screenshot no bankas izraksta un aplikācijas!

29.07.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 29.07.2019

Labdien,

Atvainojamies par nepatīkamo atgadījumu.
Lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju, lūdzu, atsūtiet mums uz [email protected] savu telefona nr. vai e-pastu ar kuru esat reģistrējusies Bolt aplikācijā, un mēs noteikti palīdzēsim.

Ar cieņu,
Bolt

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Krista 02.08.2019

Paldies , problēma atrisināta!
Uzņēmums ar mani sazinājās ar info ar kuru kontu ir savienota mana karte(par ko protams nezināju)un viss kārtībā, šī nebija uzņēmuma vaina!

K

Оккупант 29.07.2019

Sūdzība par to kā par 6.10 nav kur jāiet? Ofigetj. О результат труда особи под названием свинопас.

K Krista 29.07.2019

Jums kāds kaut ko jautāja?

Оккупант 29.07.2019

Реакция на смелость нац меньшенства пошла. Ну посмотрим что у нас с химией.

Оккупант 29.07.2019

На луг босиком сбегать на пятую точку свиньи посмотреть. Национальное достояние. Вход в пятую точку при чем не облагается.

K Krista 31.07.2019

Un cik ilgi jāgaida , kad kāds atbildēs uz e-pastu?