www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Biju braucis ar Bolt drīve, netīšām atšauj atslēgu kabatā, pēc 10-15min saprotu, ka atslēga pie manis, līdz mašīnai bija 2 minūtes. Cenšos sazvanīt lai aiztaisa durvis atslēga ir iekšā nr. Nav, atradu aplikācija sarakstes veidu, uzrakstīju. Atbilde: paldies, viss ir kārtība durvis ciet, paldies par sadarbību. Pēc 4 dienām atnāk sods 40eur ir fiksēts ka atslēga nebija 40min, par 1m=1eur. Es viņiem sūtu pierādījumus, viņi man savu. Pretī neiet. Atsakos vispār no bolt.

12.03.2023

Papildināts Sandus Levickis 14.03.2023

Tikai foto, ja variety ielikt nav problemu

Good Intentions 12.03.2023

Parādi mums arī pierādijumus.

S Sandus Levickis 14.03.2023

Tikai foto

G Gonzo23 13.03.2023

Bez tabu arī bija nesen sižets par bolt drive, ka nenāk pretim, kaut klients apgalvo sistēmas kļūda notikusi, nav aizslēgusies mašīna, cits paņēmis un sasitis. Par city it kā nav tik daudz sūdzību

Good Intentions 14.03.2023

Kļumes sistēma var gadīties, bet pa lielam te ir pašu lietotāju neuzmanība. Vienmēr jāpārbauda īpaši, ja koplietošanas.

S Sandus Levickis 14.03.2023

Bolt DRIVE. Paneemu masiinu, aizmirsu atsleegu kabata, pec 20 min atjedzos ka atsleega kabata, biju 2 min netball no masiinas, fiksi aiznesu. Centijos sazvaiit bolt Lao aiztaisa masiinu, telefona nav, kamer atradu bolt support, pagaja laicinsh. Beigu beigaas vini tikai fikseeja ka atsleega ir ieksaa, kad cits autovadiitaajs paneema masiinu un teica ka viss uz vietas.