www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Izsaucu taksi pa vienu cenu, atbraucu pa pavisam citu. Atbraucu no Mārupes uz Imantu par EUR 12,60 -2.50 atlaide = 10.10 EUR, Viss OK. Kad pēc pusotras stundas braucu atpakaļ uz Mārupi, atkal izsaucu Bolt. Bija pa kādu Eiriku dārgāk, ap 11 EUR cena ar to atlaidi. Atbraucu mājās, atnāca e-pasts kuru apskatījos kādu stundu dēlāk. 21.00€, atlaide tie paši -2.50€, kaut arī jābūt 25% no summas un rezultātā EUR 18,50 kopā. Turklāt ir kaut kāda maksa par attālumu un laiku, nevis fiksētā cena.
Total 18.50€
Base fare 1.19€
Distance 15.00€
Time 4.81€

07.09.2022

W

B BaibaV66 31.07.2022
Nelikt skrejriteņus pie mūsu viesu nama un mājas adresēm

Vairākas reizes skrejriteņi tiek nomesti ielas vidū vai pat atstāti, ka nevar iebraukt uzrādītajās adresēs. Ir jau apnicies tos katru reizi pārstumt!
Ar cieņu, Baiba

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022

S Suitfree 07.09.2022

atceros ka no atoostas panemu taksi uz baznicas ielu, tur ar kajam kadas 15 min ar taksi 8eur pa 5 min braucienu

W wrp 07.09.2022

Atbildēja tas tāpēc, ka taksists braucis pa citādu maršrutu neka aplikācijā un iedeva 7 EUR atlaidi citam braucienam. Nav jau tas labākais risinājums, bet man vienalga vajadzēs kādu reizi ar taksi aizbraukt. Bet jautājums paliek, kāda velna pēc var tā vienkārši pamainīt cenu bez nekāda brīdinājuma, ja ne paņemšanas, ne galapunkts nemainās?

W wrp 07.09.2022

Aizmirsu piebilst, ka nekur arī pēc fakta neparādās kāda bija originālā cena, un ka tā ir mainījusies. Tāpēc var padomāt, ka pats stulbenis, ka nepaskatījies cik dārgu taksi pasūtīji.