www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Izmantoju bolt skrejriteni. Uzsāku braucienu kā ierasts, taču, kad vēlējos braucienu beigt, to nebija iespējams izdarīt. Aplikācija nepiedāvāja "beigt braucienu" pogu. Tā vietā bija "skenēt" poga, taču arī jaunu braucienu nebija iespējams uzsākt, jo esošais brauciens joprojām bija aktīvs. Telefona numurs, pa kuru varētu sazināties ar bolt, nekur nav atrodams. Vienīgā iespēja ir rakstīt ziņu supportam, taču tur komunikācija notiek ļoti lēni. Pirmā atbilde bija, ka viņi vienkārši nevar atrast manu braucienu. Kad sūtīju vairākas ziņas un screenshotu no internetbankas ar ieturēto naudu par rezervāciju, brauciens tomēr tika atcelts, taču tas prasīja daudz laika un par braucienu samaksāju 10 reizes vairāk nekā patiesībā nobraucu. Lieki piebilst, ka naudu par "braucienu" neviens neatgriež.

01.07.2021