www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Izsaucu taksometru ar aplikāciju, tā kā valstī ilgi laiku bija pandēmija sen nebija sanācis izmantot taksometra pakalpojumus. Nonākot līdz galamērķim šoferis paprasīja naudu par taksometra pakalpojumiem, kuriem starp citu tā jau bija dubultais tarifs. Pēc kāda laika konstatēju, ka man no kartes ir noņemta atkārtoti šī summa. Protams čeku, vai kādu citu darījuma apliecinošu dokumentu taksist man neizsniedza, lai gan pats ļoti labi redzēja, ka brauciens jau ir apmaksāts.
Uzrakstīju uz bolt support caur aplikāciju, tur mani informēja, ak sazināsies ar šoferi. Protams. Šoferis "nekad neņem skaidru naudu, ja ir karte". Liels fuj par šādiem darbiniekiem, kuri man nodara morālo un materiālo kaitējumu unarī par kompāniju, kura izvēlas ticēt savam šoferim nevis klientam ar jau esošu braukšanas vēsturi bez nevienas sūdzības līdz tam.
Dodīguma un cieņas jautājums pret saviem klientiem šai firmai nav.

06.07.2021

E