www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Šodien pirmo reizi paņēmu skrejriteni, interese pēc, izmēģināt, starp citu, tas stāvēja uz dzelzceļa pārbrauktuves, aktivizēju un aizbraucu, kad nonācu galapunktā man aplikācija paziņoja, ka atrodos ārpus atļautas zonas un man ir jāmaksā 30 eiro sods, par ko biju izbrīnīts, jo sākumā nekas līdzīgs nebija minēts (vēlāk apskatījos atļauto zonu karti Daugavpili un biju izbrīnīts, ka tas jau atradās arpus tās un tas bija braucams) man nebija laika un iespējas braukt līdz atļautai zonai, beidzot braucienu es nobildēju skrejriteni, nosūtīju bildi, pabeidzu braucienu, man tika atskaitīti 30 eiro sods, kad rakstīju uz atbalstu, tad man meloja, ka es neesmu sūtījis foto, kaut gan biju to darījis.

31.05.2021

7 73jug 25.05.2021
Чуть не сбили

Шёл на зелёный а этот как летел с моста так и летел. Хорошо отпрыгнул. Не зовите болт там одни Пи 26844285.

S Sudzibas.lv Admin 10.06.2021

Good Intentions 31.05.2021

Vienmēr ir jaiepazīstās ar lietošanas noteikumiem. Tāpat arī nesaprotu, kā tev nepiesaistija uzmanību norobežotās zonas. Tev neviens nespieda maksāt - varēji atgriezties, bet takā tev nebija ne laika, ne iespējas, tad vien pats samaksāji par savu neuzmanību.