www.sudzibas.lv Bolt Krāpšana

Bolt - Krāpšana

Praktiski katru dienu braucu uz savu darba vietu ar bolt taxi. Katru reizi aptuvena Cena ir vienāda.
Šoreiz ļoti neapmierināts šoferis izvēlas pa visam citu maršrutu, kur o. Kalpaka tilts bija slēgts satiksmei līdz ar to bija jāgriež otrādi un jābrauc par sākotnēji iezīmēto ceļu. Nokavēju darbu jo brauciens izrādījās daudz ilgāks un cel samaksāju dubulta. Par tādu attieksmi ar klientu kas izmanto bolt praktiski katru dienu?
Ar tādu šoferi kurš neapmierināts par dzīvi un pieprasa man dubult summu. Kurš par to atbildēs!

P. S pat nedomājot par to ka izmeta mani citā adresē, ja sākotnēji tā bija lielā iela 1, bet izlaida teātra iela, absurds.

Nekavējoties ar mani sazināties un atgriezt man par braucienu 100% naudu.

13.10.2020

T Taisnīgums99 14.10.2020

Vienkarshi sakot, ar bolt jus diezvai kaut kur braucat, jo BOLT nav neviens vienigs taksis, vinji ir starpnieki un reali jus braucat ar citam firmaam.

Andrejs M. 28.01.2021

Jāraksta sūdzību uz "Jānis Gureckis IK" tad nevis uz Bolt, uz attēliem ir šofera kompānijas dati