www.sudzibas.lv Bolt Krāpniekšoferi

Bolt - Krāpniekšoferi

Izsaucot bolt taksometru pēc ballītes ir jābūt ļoti uzmanīgam, jo var nākties samaksāt stipri vairāk nekā norādīts aplikācijā! Īpaši jāuzmanās, ja esi iereibis un taksometrā aizmiedz! Tātad, pamostotos pēc ballītes mājās secinu, ka epasta rēķins par taksometra pakalpojumu 5 eur vietā ir 19.45 eur. Skatos kartē - šoferis normāli uzvizinājies pa centru un tad aizbraucis uz brasu, es nedzīvoju brasā, bet pavisam citā pilsētas daļā! Tad kā sanāk, ka nokļuvu mājās, bet maršruts turpinās? Sazinos ar klientu centru - ar mani esot bijis līdzbraucējs. Piezvanu draugiem, kuri mani iesēdināja taksometrā (it kā vakaru atceros, bet ja nu tomēr kaut kas izslīdējis no atmiņas) un viņi apgalvo, ka bez manis tur neviena cita nebija un pat atsūta bildi, kurā es māju no taksometra. Aizsūtu bildi - atnāk jauna atbilde - es esot uzņēmis līdzbraucēju, ko pamanījis uz ielas, izskatījies, ka mēs esam pazīstami, tātad mani aizveda mājās, bet spoku līdzbraucējs turpināja ceļu, nevarējis izdomāt, kur braukt, tāpēc izvizinājies pa centru un tad aizbraucis uz galapunktu. Mēs esot arī atvadījušies. Vienīgi, kāpjot ārā no taksometra es rakstīju sms draugiem, ka esmu mājās, varbūt tāpēc nepamanīju, ka man ir līdzbraucējs. Bet mana garā sarakste ar klientu centru neko nemainīja, jo uzņēmums ir šoferu pusē un nepiekāpjas ne pa kam! Paziņoja, ka šofera stāsts sakrīt ar gps datiem, kuri pēkšņi pazuda no manas bolt aplikācijas. Un tā arī neviens draugs un paziņa nav pateicis paldies par ceļu! Varbūt ir kāds jauns psihiskās saslimšanas veids, kurā tu aizmirsti vienu personu, bet visu pārējo atceries! Katrā gadījumā - draugi mīļie, neguliet taksometrā! Ja, kas šoferi sauc Artūrs un viņš tusē Tallinas kvartāla apkārtnē!

11.11.2019

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 12.11.2019

Labdien,

Mums ir žēl dzirdēt, ka Jums ir bijusi negatīva pieredze! Diemžēl nezinot konkrētā gadījuma apstākļus, mēs nevarēsim palīdzēt un komentēt situāciju, tāpēc lūdzam sazināties ar Bolt klientu atbalsta komandu, sūtot ziņu caur aplikāciju vai uz [email protected]

Ar cieņu,
Bolt

Br

Ma Martins 11.11.2019

Tie taksisti lielako tiesu ir krapnieki un banditi! Kas nav dzirdejis par kautiniem sava starpa delj labakas kormushkas! Piemeram Lidoosta! Arzemniekus bombij ne pa jokam! Zviedru partneri atveda no Lidostas lidz Radisson Daugava pa 300 Eiro! Pasham ari ir bijusi pieredze! Nesen ar draudzeni sedejam kroga! Ponta pec izdomajam,ka nemaksasim pa braucienu majas! Aybraucam uz Kengaragu! Draudzene saka tip aizmirsa maku majas! aizesim pec naudas un atnaksim atpakalj! vienlaiciga izkamap no auto!Draudzena paspeja ieskriet podika,bet taksists mani panaca! sagraba aiz rokas un iegruda mashina! uzreiz pa raciju sazinajas ar citeim shoferiem! Esot kandidats kuru vedis uz mezhu un kads negrib kulakus izvicinat! Labi ka man bija nauda!Samaksaju tam urlikam pa braucienu un tiku sveika cauri!

Ot Otis 11.11.2019

''''Ponta pec izdomajam,ka nemaksasim pa braucienu majas'''' - klau, bomār.. ja brauc ar taksi, tad arī maksā par to! Attieksme šādiem te pret cita darbu daudzbrīd ir tik apbrīnojama. Pēc tam vēl brīnās ,ka šoferi u.c. apkalpojošas personāls jebkur apkārt paliek neiecietīgs pret katru tādu ņergu! Tā ir jau zemiska visatļautība, un tevi es pat nevainoju pie tā, bet gan tos ,kuri tevi tādu ir izaudzinājuši.
''Izdomājāt''.. neko jūs neizdomājāt.. notērējies krogā, un gribēji na haļavu mājās aizbraukt.

G5 g5c 12.11.2019

''Ponta pec'' Tik kruts chalis esi.. drosvien gribeji visiem velak lielities, cik kruts esi...

Bi BIBIS 12.11.2019

Mārtiņ, tu laikam esi bārenis. Žēl tevi.

Entuziasts 11.11.2019

Taxistiem ir tāds labs teiciens - не обманешь не проживешь.
Tu pats vainīgs, lašara, es ar tevi noslauktu...😁

Vi vitols 11.11.2019

Kārtējais kapeiku čakarētājs, te sūdzās.
Pats dzērumā neatceras ko darījis.

Tu Turkey901 11.11.2019

Džerumā vairākkārt nespēja pareizo adresi nosaukt un tagad brīnās?!

Ar arnitaa 12.11.2019

Nesaku, ka visi, bet ir atsevišķi kadri, kas izdomā papildus piepelnīties pabraukājot apkārt - ziņu vairākus gadījumus ne tikai iereibušiem cilvēkiem.

G5 g5c 12.11.2019

Varbut vienkarsi nedzer?

Jānis Adijāns 12.11.2019

Izskatās, ka cilvēks ir l*** - pats pa pāli neatceras, ko sastrādājis un vaino taksistu. Esmu braucis ar Bolt gan skaidrā gan arī kārtīgā pālī un nekad nav bijušas problēmas.

Ma Martins 12.11.2019

Shorit atkal krenjki! Nostopejam taksi.Braucam ar sekretari uz ofissu.Iebraucam pa celjam "Fenikssaa"sachinities! Iemetam kokteili "Vodka Martini"un "Cosmopoliten"celja kajai.Shoferis palika arpus gaidit!Laizham talaak uz darbinju! Peksnji ienaca prata doma vinjai atlaizit,lai ir jautrak brauciens! Ko ari istenoju! Par ko man vodila aizradija! Par shito tip japiemaksa! Nu,normaljuks ne? Shis na haljavu tadas ainas vero,bet man vel japikjo?Visu garigo mums uz visu dienu sacukoja! Luk ta!

Līga Dombrovska 19.11.2019

Tu esi zem katras kritikas.