www.sudzibas.lv Bolt Autostāvvieta Viestura prospektā elektroskūteriem Jūsu apkalpes zonā ir vai nav?

Bolt - Autostāvvieta Viestura prospektā elektroskūteriem Jūsu apkalpes zonā ir vai nav?

Cienījamie skūterboltieši! Visu cieņu jūsu biznesam, šodien trešo reizi izbraucu ar jūsu skrejriteni! Līdz šim biju ļoooti apmierināts, arī šodien nebija ne vainas līdz brīdim kad vēlējos pabeigt braucienu... Jūsu apkalpes zonas kartē skatoties pa viestura prospektu uz augšu aiziet tāda kā jūsu zonas šaura strēle ar itkā loģisku noslēgumu autostāvvietā mežaparka pusē, kuru izmanto auto atstāšanai uz max 4h aktīvās atpūtas mežaparkā cienītāji... Bet kad vēlējos jūsu skūteri atstāt pēc brauciena šajā stāvvietā, jūsu aplikācija piedraudēja ar 30eur sodu par vēlmi atstāt braucamo itkā ārpus jūsu apkalpes zonas! Īsti no jūsu aplikācijas nesapratu vai dotā stāvvieta atrodas jūsu apkalpes zonā vai tikai konkrēts tās stūris... Nolēmu netērēt laiku tā noskaidrošanā, iekrāmēju skūteri auto un aizvedu to nodot tuvāk centram, bet minūtes tika lieki iztērētas... Vēlējums būtu tomēr ietvert to stāvlaukumu jūsu zonā un atstāt tanī 2-3skūterus uzlādētus jau no rīta puses, jo mēs ar auto to paņēmām sarkandaugavā arī lieki notērējot dārgo nomaslaiku... Cienījamie sūdzības.lv lasītāji varbūt kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu, tur pa viestura prospektu šķiet remonta dēļ īpaši droši centra virzienā diezko nepabraukt...

P