www.sudzibas.lv Bolt Kavēta naudas atgriešana

Bolt taxi - Kavēta naudas atgriešana

Sveiki! 6. Jūlijā izmantoju Bolt auto transporta pakalpojumus, kā rezultātā tika rezervēti 5 eur. To jau zināju. Taču, mājaslapa apgalvo, ka naudas summa tiek atgriezta pāris dienu laikā. Ir pagājusi vairāk par nedēļu un summa vēl joprojām nav man atgriezta..

Atbilde no Bolt Support Pārstāvja atbilde 05.08.2019

Labdien,

Minētie 5€ ir autorizācijas maksa, kas tiek īslaicīgi ieturēta, lai pārbaudītu aplikācijai pievienoto bankas karti. Naudas atgriešana parasti notiek 3-5 darba dienu laikā, atkarībā no bankas, ko izmantojat. Ja šo summu vēl neesat saņēmusi, tad rekomendējam sazināties ar Jūsu banku, lai noskaidrotu, kāpēc ir aizkavēšanās.

Ja rodas kādas problēmas, lūdzu, sazinieties ar Bolt klientu atbalsta centru, sūtot ziņu caur aplikāciju vai rakstot uz [email protected], lai varam izskatīt situāciju un Jums palīdzēt.

Ar cieņu,
Bolt

K

Pacco_al 16.07.2019

Rezervējums automātiski dzēšas 7-14.dienu laikā. Ceram Kristīne nav tik trūcīga, ka deļ šiem pieciem eiro mirs bada nāvē. Bet galvenais jau ir paust viedokli un neapmierinātību.

S Sanita :)) 16.07.2019

Man ir bijusi šāda situācija pāris reizes , naudiņa vienmēr tiek atgriezta atpakaļ , viss būs kārtībā ! :)