www.sudzibas.lv Boldnet Плохой сервис

Boldnet - Плохой сервис

Компания рассказывает о клиентах другим клиентам. У нас был подключён интернет и у них же был подключён интернет у моих родных. Был период что за два месяца не заплатили за интернет. Так они позвонили моим родным и рассказали о том что у меня долг вплоть даже о том сколько долг. Они нарушают права о не разглашение личных данных клиентов.

Good Intentions 04.07.2022

Jūs, kaut kā savstarpēji saistīti? Jebkurā gadijumā vajag laicīgi maksāt un divi drīz jau trīs mēneši ir ļoti ilgi.

Good Intentions 04.07.2022

Ja neesat saistīti tur viena paketē, norādīti papildus numuri, atzīmēti vai līdzīgi, tad rīkojās nepareizi, bet atkal kapēc, lai viņi zvanītu jūsu radiniekiem, ja nu vienīgi jūs neesat informējusi par situāciju un ignorējat zvanus, ziņas no viņiem.