Bolderāja - Urlu rajons

Bolderāja ir tipisks urlu rajons, taigā džeki trniņbiksēs un spļauj uz ielām. Nesaprotu, kāpēc Bolderājas iedzīvotājiem vajadzīgs vēl 3. autobuss. Varēja vispār viņus atstāt bez transporta. Un Bolderājā dzīvo tikai urlas un krievi, kas spļaudās.

J

I Igors 21.10.2009

Bolderaja rulleee :) Vina ir daudz sakoptaka un drosaka par daziem citiem Rigas rajoniem !!! Un vasara Bolderaja ir maza jurmala :)

D darja 04.11.2009

Vaks vnk! Ko var varities par tam urlam? tu pats izproti shi varda nozimi vispar? nu atbrauc un paskaties ka te ir tikai tad muti paver!Piekritu iperieksh minetajiem tekstiem par to ka Bolderaja nakotne izkonkures Jurmalu kura ir daudz netiraka!

N Nikita 31.01.2010

Kas to visu raxta, ka nepatiik pa6i smird...Skataties, kur pa6i dziivojiet!!!

D Davis 09.03.2010

Ziniet kas bolderaju pa urlu paradizi uzskata tad nu piedodiet Jums nau kaut kas ar galvu kartiba :)

Jusu runas veids jau liecina ka jus esat neizglitoti un lidzinaties bolderajas urlam :)

Piedodiet bet ta ir un bus :)

Bolderaja ari dzivo sakarigi Latviesi un pat pa brinumu sakarigi krievi :)

Taka ja neesat bijusi bolderaja tad aizverat savas pakstis un nemuldat to ko nezinta :)

Ar cienu Js parstavis :)

D Davis 09.03.2010

Piedodiet bet ta ir un bus :)

Bolderaja ari dzivo sakarigi Latviesi un pat pa brinumu sakarigi krievi :)

Ar cienu Js parstavis :)

O Oljga 09.03.2010

Sorry 4to na russkom, no esli bi ne russkie to takih kak vi nacikov voobshe bi i ne bilo, ja sama li4no zhivu v Bolderae, prosto super rajon, da estj mnogo russkih, no i ne malo latishej. K 4emu obsuzhdatj takuju temu? Tam zhivut i normaljnie ljudi, kak i v ljubom drugom mikrorajone.Tak 4to ne zasorjajte sami svoimi slovami temu pro Bolderaja. Zame4ateljnij rajon!!!

T Tatjana 11.06.2010

Ja li4no toze iz Bolderaja..Menja vpolne ustraivajet etot rajon...Da bivajet popodajutsa pridurki, no takih polno v kazdom rajone...I zasiratj vesj rajon eto glupo...tak mozno zasratj kazdij rajon...A 4elovek sazdavwij etu temu prosto moralnij urod...Na svoj rajon posmatri, tam ja dumaju pridurkov toze ne malo raz ti tam zivjow...

B Bolderajasmazdarzins 20.06.2010

Labdien. Aŗī man pieder mazdārziņš ar vasarnīcas tipa ēku Bolderājā, aiz 3. autobusa galapunkta. Tā kā jau tur dzīvoju kā 3 gadus. ņemot vērā augsto noziedzības līmeni tieši šajā mazdārziņu rajonā, es uzskatu tā, ka vispaar tos mazdarzinus vajadzetu likvidet, jo tas ir narkomanu un dzeraju pareklis. Regulāri tiek demolētas dārza mājiņas, pat arī tiek aizdedzinātas. Nedroši jutās tie vasarnīcu ēku īpašnieki, kas tur arī nakšņo vai atgriežas no darba vēlākā nakts stundā, jo pastāv risks, ka dārza mājiņā jau saimnieko zagļi ar lauzni rokā.
Nekas, pēc Jāņiem es safotografesu tur visas lietas, kas tur notiek, tad bus jaraksta nopietna vestule Rigas Domei, lai Bolderajas darzu rajona beidzot ievieš kartibu.
Nevaram mes dzivot tacu ka Kolumbija, kad makskerniekiem, kas no Buļļupes iet cauri mazdārziņu rajonam, ir jabaidas par savu drosibu, jo pamestajas darza majinas dzivo jaunatne, kas lieto narkotikas.
Es uzskatu, ka tam bardakam Bolderajas mazdārziņu rajonā ir japieliek punkts.
Pirmkart ir bargi jasoda Darzkopibu sabiedribu kooperativu valdes priekšsedetaji, jo viņi ir tieši atbildīgi par drošību un arī par kārtības ievērošanu mazdārziņu rajonos.
Bet realitāte ir ļoti skarba- dārzkopības sabiedrību valdes tik iekasē naudas par zemes nomām, par elektrību, par mēslu izvešanu, bet nekas netiek darīts drošības labā.
Es uzskatu, ka beidzot Rīgas Domei būtu jāķeras pavisam nopieni šī sāpīgā jautājuma risināšanā.
Vai nu jānorīko biežākas policijas patruļas, vai arī jāizliek par pienākumu dārzkpoības sabiedrību priekšniekiem uzlabot drošības pasākumus mazdārziņu rajonos, piemēram, algojot apsardzi, vai arī varētu mazdārziņu iedzīvotāji paši rīkot patruļas, uzraugot nepiederošu personu pārvietošanos.
Pēdējais risinājums ir likvidēt visas dārzkopības sabiedrības, kas negrib rūpēties par savu iedzīvotāju drošību, un tas arī būtu vispareizākais risinājums. .
Jo, kas notika pagājušo gadu pie 3 . autobusa galapunkta? Notika kas, ka jaunieši ziemas pariodā aktīvi demolēja dārza mājiņas, pat dažas aizdedzinot. Kur skatās cienītā Bolderājas policija?!
Bolderājas mazdārziņu rajonā saimnieko 3 dārzkopības sabiedrības:
"Buļļu sala""
" Ezermala-S""
"Buļlupe-11"
Kāpēc nekas netiek darīts drošības labā?

D dihlofoss 28.09.2010

nezinu, daugavgrīvā nodzīvoju gadu un likās tā ne vainas, vienīgais mīnuss ka nav ko darīt izņemot vasaru kad ir jūrmala (taču tad visa rīga gāžas uz turieni) un ka tālu no centra. ar krieviem nebija nekādu problēmu, šad un tad kādam alkānam sagribās paprasīt cigareti un izkratīt sirdi, bet tas nav nekas ļauns

A Aiva Biteniece 01.10.2010

Būtu nu, mīļais debīliķi, pakautrējies rakstīt to, par ko Tev nav ne jausmas! Dzīvoju Bolderājā un pieņemšu Tevi paciemoties uz kādu nedēļu, urla, lai Tu redzētu, kā cilvēki dzīvo!

B Bolderājas meitietis 24.10.2010

Nu ziniet ko, mīlīši..

Pateikt, ka tur dzīvo tikai urlas, to nu gan jūs nevariet!

Es esmu pateicīga, ka man nav jādzīvo centrā.
Te ir viss - jūra, zaļa zāle - kas lauķim nepieciešams.

Sivēni, paši atbrauc, piemēslo piekrasti un laimīgi aizbrauc prom.
Kāda tad jums starpība, kas tur dzīvo un kas ne?!

Es beidzot varu iemācīties krievu valodu, kas nenozīmē, ka esmu savas valsts anti-patriote.

Nevajag bāzt savus degunus ārā pēc pusnakts un uzprasīties uz nepatikšanām. Tas ir pilnīgi normāli, ja aizstāv savu rajonu. Un tas pilnīgi un galīgi nav tikai Bolderājā.. Tā ir visur!

Un ko jūs teiksiet par letiņiem, kuri tur, ārzemēs, visiem pilsoņiem ir noriebušies?

Latvieši ir pilni stereotipu un kaut kādu pašu pieņemtu patiesību, kuras tad viņi sludina tālāk..

KAS JUMS IR DEVIS ŠĀDAS TIESĪBAS?

V Viktorija 16.11.2010

Ja iz bolderaja... I vi, lati6i, posmotrite na svojo povedenije i na kuljturu i togda otkrivajte svoi vanju4ije rotiki... ;) raz uz bolderaj takoj xrenovij, 4to z togda letom vse k nam prutsja na more? Vot pustj centrovije i kupajutsja v svoix Origo. Galereja centr i t.d. a ne lezut k nam, tam gde odni urlas i vanju4ii russkije babi, kak vi govorite... Ex, kak ze ja vas nenavizu...

I inga 29.03.2011

piekrītu ka vajadzētu noņemt 3 autobusu, lai tās cūkas netiek pie mums piecūkot pludmali un upi. Jo lielākās cūkas dzīvo tieši centrā.

E Esesesseseseseses 29.03.2011

Visi cilvēki ir vienādi, tākā ņehuj te gudri dirst!

č Čoms 30.03.2011

Labrīt Esesesseseseseseses! Kad Dievs grib kādu sodī, tad vispirms atņem tam saprātu!Tādēļ jau viņiem ik uz soļa rādās urlas.Būtu labi, ja man kāds izskaidrotu šī vārda nozīmi.Tas ir kaut kāds jauns cietumnieku žargons, vai?

č ČangalsPleška 30.03.2011

Vo boljnie! U kogo o 4em golova bolit! U vseh vse tak horo6o, 4to i pogovoritj bolj6e ne o 4em!

č Čoms 30.03.2011

Zdravstvui podruga!Kak spalosj?Ko6mari ne mu4ali?Mozet ti znae6j zna4enie etogo slova?

č ČangalsPleška 30.03.2011

s 4ego vdrug menja dolzni ko6mari mu4atj?

č Čoms 30.03.2011

Ne znaju, mozet ot nepravilnogo pitanija.Kak segodnja nastroenie?Ve4erom bude6 sidetj v internete?

č Čoms 30.03.2011

Izvini, podruga, vstretimsja ve4erom, nado idti porabotatj!