Bolderāja - Urlu rajons

Bolderāja ir tipisks urlu rajons, taigā džeki trniņbiksēs un spļauj uz ielām. Nesaprotu, kāpēc Bolderājas iedzīvotājiem vajadzīgs vēl 3. autobuss. Varēja vispār viņus atstāt bez transporta. Un Bolderājā dzīvo tikai urlas un krievi, kas spļaudās.

J

D Diana 08.05.2009

Zini spriezot pec rakstita, tu nemaz neatskiries no urlam.
Tev ko nav ko darit?
Cik tev vispar gadi?

B baibiņa 08.05.2009

Pilnīgi piekrītu, ka Bolderājā dzīvo urlas un pēdējie pabiras!Viss tas rajons smird pēc vecām zeķēm!

D Diana 08.05.2009

Ok.izstastiet man neizglitotai, ko nozime vards urlas :D:D:D

B baibiņa 08.05.2009

Ieslēdz fantāziju!

S strādnieks 08.05.2009

Bolderājā nevies normāls cilvēks neies taču dzīvot. Tieši tā, tas ir urlu rajons

P Puf 08.05.2009

Jā, rajons ir drausmīgs.Par iedzīvotājiem vispār nav runa. Gadās jau normālie bet tie paši meklē dzīvokļa maiņu. Cik manu paziņu aizbraukuši arī krievi tajā skaitā!! Itkā nekas vieta-upe, jūra bet cilvēku cūcība un šanhajas dzīves stils nav pieņemams.

B Birste 08.05.2009

tīrais geto rajons-krievi to vietu padarījuši par savu sūdu bedri un tie latvieši, kuri palikuši, piekrīt tādā geto dzīvot un kļust urlām līdzīgi

O Otto 08.05.2009

Tāda diemžēl ir visu krievu subkultūra - par visu nospļauties, visu mest zemē, staigāt bandītu formas tērpā, rupji lamāties, nemazgāties, būt par izsmieklu pasaules acīs. Vienīgais dēmons, ko krievi nepielūdz ir inteliģence.

S Svetlana 08.05.2009

oj kakije mi kuljturnije!!da mne protivno smatretj, na Latiwej !!priwjavix, s uzasnim virazenijam lica!!wtani spuwenije, kak u obosravwixsja!!!
a nawet devuwek (esle ix mozna tak nazvatj)
voopwe ne stojit govoritj :))

N ninja 08.05.2009

nuja, tagad vairs nav Maskacka tas briesmigais rajons, bet Bolderaja.. un tas nav mans personigais viedoklis, bet policijas darbinieku un to cilveku, kas saskaras ar so rajonu, viedoklis.

G Gejs,homoseksuālis 08.05.2009

Mēs, Bolderājas un Daugavgrīvas GEJI, skaitāmies pēc likuma minoritātes. Tātad, man patīk ļoti vīrieši un tas ir tikai normāli. Jo visas sievietes ir raganas. Es uz ielas redzu ejam smuku vīrieti ar seksīgu augumu, protams, ka es izmantošu iespēju ar viņu iepazīties. Un ja tas vīrietis man bez iemesla iemauks pa purnu, tad policija to vīrieti varēs tiesāt par rasismu, jo es kā gejs pēc likuma skaitos minoritāte, un mūs, gejus, policija aizsargā tomēr. Jo mums, gejiem ir tiesības ienīst sievietes. Jo sieviete tas nav normāli. Fuj, tās krievu sievietes smird

J Jānis 09.05.2009

Tu svetlana piever muti, laikam pati esi noBolderājas?!Nu, tad arī sēdi tur un nebaz nemaz lauka savu krievisko purnu!

I Iveta 10.05.2009

Janis muti ciet kretins!

P pasmejos! 12.05.2009

Ka es pasmejos, paldies, no dveseles:)ja, ja..intelegence:)latvietis vesturiski ir bijis zemnieks, ja Jus par to rakstat..un vispar, kad visa Eiropa mazgajas loti reti, tiesi Krievija cilveki regulari gaja pirtis...izmetiet stereotipus no galvas un domajiet logiski, Jums noderes

. ....kl 22.05.2009

A kā tad Pļavnieku urlas tiks ciemos pie Bolderājas urlām??????

M miesa 23.07.2009

Es esmu no bolderājas un te dzīvo mana ģimene!!! Šeit ir daudz foršu cilvēku - protams ir izņēmumi.

Tu diemžēl līdzinies urlai vai kā Tu viņus tur sauc...

B Bolderājietis 31.07.2009

Ka nu rej, kā mazie vaukšķi, kas droši tik savā aizgaldā jūtas.Paši atbrauc uz jūru un pieķēza, bet pēc tam kvekšķ, smerdeļi tādi.Paši par Bolderāju un Daugavgrīvu ne nieka nezin, laikam švaki ar lasītprasmi.Tik saklausījušies dažu idiņu, kam čuras galvā, sagvelzto.No Rīgas daudzstāvenēm brauc makšķerēt, pie viena paķerot līdz savu mēslu maisu un iemetot krasta krūmājā, bet pēc tam te vemstās.

S Santiņa 04.08.2009

ciest nevaru kad saukā par urlām..gansis baigais jūties?!?
kpc vajag celt šo tēmu, ja zinām visi, ka katrs paliks pie sava viedokļa un tikai sastrīdēsies ar kādu...

S Santiņa 04.08.2009

bleg..pārlasiju komentārus jūsu..tādas muļķības ir jāmāk gvelzt..teikšu, kā ir...visi zina teicienu ''в семе ни без уродов"..t.i. katrā ģiemenē atradīsies savs kroplis..runa tgd iet nevis par jūsu ģimenēm, bet gan par tautām...paši labi zinat kādi ir ''tīrie'' latvieši, bet nevisi sapratīs ko tgd mēģinu paskaidrot..latvieši neatšķiras no krieviem nekādīgi, tādi paši cilvēki, kuri dažreiz piedzeras, sakaujas un vnm muļķojas!!!kpc jūs tos visus apvainojumus uzreiz noveļat uz krieviem?!!?

A Aleksejs 21.08.2009

Bolderaja dzivo mani kolegi no darba -Latvieši.Kulturi un normali cilvieki.(Urrlov es tur ari redzej-ta ka vecriga, purciema un Saldusa, un tie ne tikai Latvieši)Ir normali Krievi ar tur.
Ta ka jus kritike nozime ka jus paši urrli.Piedavaju: Parbrauciet taja rajona un uzlabo viņu-Tas taču Rīga !Latvija.
Ko tu pats sataisijuši lai uzlabot DZIMTENE!!!

Iskaties ka žurka, sež laba dzivokli un apdirt parejos .

Es redzej Bolderaja 12 gadi atpakaļ un Liepaju-tagat ir labak.