www.sudzibas.lv Biuro SLIKTS SERVISS

Starjob jeb Biuro - SLIKTS SERVISS

Ieteiktu negriezties šeit meklēt darbu, jo viņi liks gaidīt mēnešiem, kamēr tev atradīs VARBŪT DARBU, bet sola, ka būs būs darbs, bet kā nav tā nav. UN SAPRATU, KA PATI ATRADĪŠU ĀTRĀK, NEKĀ CAUR VIŅIEM.Ieteiktu sakārtot uzņēmumam savu darbību. Ja nevarat piedāvāt darbu cilvēkiem, tad kāda jēga no Jums ir vispār? Bet kad aiziet pie viņiem, viņi tev zilus brīnumus stāsta, kaut arī tā nav. Bez maz vai sēdi mājās un gaidi taka muļķis un naivi cerot, ka viņi piedāvās tev darbu. Murgs.

;

; ;]]]] 26.04.2016

Lūdzu sakārtojiet sava uzņēmuma darbību, lai darbinieki tiktu pie darbiem. Un neticu, ka Jums nav ko piedāvāt, jo Jūs tak sakat, ka Jums ir sadarbība ar lieliem uzņēmumiem. kaut kā neizskatās.