LV RU
www.sudzibas.lv Biuro Krāpšana

Starjob jeb Biuro - Krāpšana

Sveiki, vēlējos pastāt par šo `draudzīgo` kompāniju. Aizgāju uz šo firmu kopā ar draugu, jo pēc iespējas ātrāk vajadzēja atrast kādu darbu. Aizbraucām uz firmu, noslēdzām līgumu.. Domājām, tagad vismaz būs darbs. Jautājam kāda stundu likme ir, teica 1,10ls, bet tas nav viss, līgumā rakstīt 1,20 ls stundā. Labi, tajā pašā dienā atnāca īsziņa, ka rīt jāstrādā ''Staburadzē''. Nostrādājām kā suņi, un kaut kādi kalpi un attieksme arī bija ''laba''.
Nepagāja kā 3 dienas, ka strādājām, un jau paziņo, ka darbs vairs nav. Labi, domājām ka 2 dienas būs brīvas, jau pagāja vairāk kā 2 nedēļas un darba nav, neskaitot to, ka paši liek sludinājumus ss.lv ka vajadzīgi strādnieki.
Tā nu es jums pateikšu, ka skatās pēc cilvēkiem, jo strādājām labi, nesūdzējāmies. Buro saka vienu, bet no darba neko nevar piedāvāt. Zemiski! + Atlaida manu draugu, par to ka roku salauza. Ja arī uz darbu neaiziet, bet informē uzreiz viņus no rīta, skan pārmetumi, ka nespēj atrast vietā cilvēku, bet tajā pašā laikā Buiro neko nedara, jo nevēlas tērēt savu laiku un meklēt rezerves cilvēkus. Jo visādi var gadīties, cilvēks saslimst un nespēj aiziet.. Alga maza, sola 200ls mēnesī, bet ŠOMĒNES strādājot saņēmu 40 ls. Jo DARBA nebija. Šī firma nenodrošina DARBU, neiesaku iet.

N

Vairāk sūdzības par Starjob jeb Biuro

Komentāri (13)

Y YoYo 14.03.2013

Tādi tumsoņas vēl jāņem darbā ... briesmas!
Diezgan nesaprotami uzrakstīts nemaz nerunājot par kaut kādu elementāru gramatiku!

M Marusja 09.11.2016

Ja darba cilvēks nejauši uzspiež divus punktiņus, viņš jāapsaukā par tumsoni ? ????

M Marusja 09.11.2016

Kas tad tur bija nesaprotams? ????

N nikna02 14.03.2013

Atradāt kam piesieties - gramatikai, jo rakstīju ātri!
Man jau liekas, ka Rīgā darbu tik vienkārši nevar atrast 18 gadīgie, ja neņem dēļ vecuma, kur nu vēl runājot par pieredzi. Tad man ir jautājums kā es varu iegūt kaut kādu pieredzi, ja nedod iespēju?

Gudri rakstīt jau visi var. :)

Y YoYo 16.03.2013

Kur ta bezdarbniekam tā jāsteidzas?
Tas tomēr liecina par kaut ko, es arī dažkārt rakstu ātri, bet kļūdas rodas -neiesitu kādu burtu, garumzīmi vai tamlīdzīgi, bet tev jau teksts kā tāds ir pilnīga putra!
Tava Latviešu valodas skolotāja droši vien nošautos šito ieraugot!

Z Zabe 30.10.2013

Es neko nezinu par šo firmu, bet man pazīstamie viņā strādāja arī sūdzējās kad darbs nenoteikts un nekā sakarīga nebij... bet da''''ziem bij diezgan labi...
padosu tālāk šo ziņu par šādu darba došanu...
nu ir kā ir.. kad man bij 18 man ar bij grūti atrast darbu... piestrādāju gan par auklīti gan chilli picā strādāju... tu7r gan bij šausmīgi... bet ceru kad tgd tev izdevās atrast darbiņu un viss izdodas mācība ir gūta ... tākā aģentūrām neuzplīsimies ar savām vajadzīām... hesburgerā arī var strādāt!

J ja? 30.10.2013

daži labi pat 40 gados nespēj tik sakarīgi un normāli uzrakstīt. Atraduši, kur piesieties. Tfu!

G13 30.10.2013

Kur veļas Latvija... Mūc prom, ja nevari izdzīvot. Jebkurai sūdīgai situācijai ir risinājums.

P Puuciigaa 11.12.2013

Pati arī pastrādāju tur, arī solija algu 200ls apmērā, tācu nekā diža tur arī nebūs. Taču tur darbā pieteicos uz fasēšanu nu pakošana un tā, taču mani aizsūtija uz Ķekavas putnu fabriku...iesākās ka pirmajā darba dienā no rīta sākās ar gaļas atkaulošanu...es uz to pieteicos? nē! tas nebija manās interesēs. Taču par to es vēl nesūdzējos, samērā elementāri...līdz ko beigās pagāja 2 nedēļas un mani pilnīgā bezsakarā iebāza uz tā saucamās ''līnījas'' kur notiek filejas nogriešana no kaula un attīrīšana. Taču uz to es arī nepieteicos, līdz ar to man tas nesanāca, no galvenajām ''brigadierēm'' dabūju visu laiku morāles, līdz ar to attieksme tur ''iespārdīja''. Biuro meitenes teica, ja ir problemas, lai zvana un risināšot... Es zvanu, un protams ka viņa atbild ka viņas neko nevar darīt lietas labā, un lai daru ko liek. Tad nedēļas vidū bija pirmā reize kad pateicu ka eju prom, ka nepieļaušu ka man kāpj uz galvas...viņa tur kautko pukstēja par to pašu ka cilvēkus nav ko ielikt manā vietā...ar to beidzās arī saruna. Taču kad viena man pazvanīja 5dienā, no viņas atskanēja tāda interesanta frāze, kura viarāk izklausījās pēc šantāžas, :Labdien, vai jūs varētu sesdienu pastrādāt?Ja nē, tad mēs jums no algas noņemsim piemaksu 50ls apmērā.'' Jauki.Nācās piekāpties. Taču kapēc man būtu jāstrādā par to, par ko es galīgi nepieteicos. Tas būtu apmēram tas pats, ja pieteiktos strādāt kautkur par direktori, taču tā vietā strādātu par apkopēju... Bet vēl lielāki brīnumi sākās kad sadusmojos un pateicu ka eju prom no darba un vispār no firmas. Itkā pateica: Ok, nākamajā dienā ierodaties birojā un nokārtosim visus papīrus. Aizbraucu uz turieni, un ko sagaidu...?!? Es pateicu viniem ka pati aizeju, bet viņas kazas, nokārtojušas papīrus ka es esot atlaista, un pietam ar kautkādu pantu. Idiotisms. Un beigās atkal brīnumi ka piemaksu ņem nost. Nu i lai aizrījas. Nevienam neiesaku iet uz BIURO, un vispār cauri darba iekārtošanas aģentūrām nemēģināt.

D Dusmīgā122 18.12.2013

Šī firma beidzoties darba attiecībām neveic aprēķinu un neizmaksā nopelnīto naudu likumā noteiktajā kārtībā, bet liek gaidīt 6 nedēļas.

128.pants. Darbiniekam pienākošos naudas summu izmaksa

(1) Atlaižot darbinieku no darba, visas naudas summas, kas viņam pienākas no darba devēja, izmaksājamas atlaišanas dienā. Ja darbinieks atlaišanas dienā nav veicis darbu, viņam pienākošās naudas summas izmaksā ne vēlāk kā nākamajā dienā pēc tam, kad darbinieks pieprasījis aprēķinu.

(2) Ja, atlaižot darbinieku no darba, radies strīds par viņam pienākošos naudas summu apmēru, darba devējam šā panta pirmajā daļā noteiktajā laikā ir pienākums izmaksāt to naudas summu, kuru puses neapstrīd.

(3) Ja darba tiesiskās attiecības izbeigušās un darba samaksa darba devēja vainas dēļ nav laikus izmaksāta, viņam ir pienākums atlīdzināt darbiniekam radušos zaudējumus.

K karina vine 09.02.2014

Tas, ko raksta Puuciigaa nav gluzu taisniba. Es pati strdaju caur BIURO Kekava. Protams, ka darbs nav viegls, bet lai sanemtu labu algu ir jastrda. Pret mani BIURO darbinieki ir saprotosi un pretimnakosi. Pagaidam problemas nav bijusas.
Kads darbinieks, tada attieksme un iznakums!

P Partaisnīgumu 14.04.2014

Labdien, Nikna02!

Sakarā ar to, ka ar lauztu roku bija tikai viena "Staburadzes" darbiniece, tad nav grūti atcerēties situāciju, kas bija radusies - vairakkārt bija piemetušās "vēdergripas", "temperatūras" utt tieši pirms maiņas un abām kopā, kas izskatās diezgan aizdomīgi. Attieksme pret veicamiem pienākumiem arī bija tāda, kāda bija, tāpēc sastādot grafiku priekšroka tika dota citiem darbiniekiem.

Attieksmei pret darbu jābūt nedaudz nopietnākai, bet to var norakstīt uz vecumu, tomēr 18 gadiņi, īpaši daudz prasīt un gaidīt no tik jauniem cilvēkiem nav jēgas. Lai veicas citus darbos.

P.S. saņemt Ls 200 par nepilno mēnesi nesanāks, jo apmaksa ir par stundām, nejauciet ar cieto algu!

Ar cieņu,
BIURO darbiniece

P Personāla vadītāja 09.09.2015

Izlasīju vienu SIA "Biuro" darba līgumu ar darbinieku un neko nesapratu, lai gan man ir liela pieredze personāla vadībā. Vai Valsts darba inspekcija par jums nav interesējusies? To es jautāju tīri profesionāli. Un cik jūs saņemat par starpniecību? Varbūt arī manam uzņēmumam ar jums saistīties?
Ar cieņu. Vidēja uzņēmuma personāla vadītāja.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes