www.sudzibas.lv BITE Slikts serviss,krapsana

SIA Bite Latvija, bite.lv - Slikts serviss,krapsana

Kompanija Bite pilnigs idiotisms.
Sakara ar to,ka visas sakaru kompanijas pacela cenas un praktiski ir lidzigas,nolemu ,nokapt no ilgadejiem bites pakalpojumiem,sakara ar sliktu zonu .dzivoju Jelgava.
Sarunaju ar tele 2 pariet pie viniem,diena kad jau tele2 atveda sim karti,pazvanija bite.vards pa vardam ,saka stastit cik es labs klients un tt,un piedavaja ipaso tarifu ,zvani ,sms un drusku nets par 3,80.
Nopriecajos par tik normalu tarifu un paliku bite.pec 2 nedelam (sodien)atnak.vestule ar jauno ligumu,kura rakstits ka,man 12 eiro vieta busot jamaksa 6,90.es vnk soka,zvanu.bites operotoriem kur mana vienosanas par 3,80?izradas ka vini tik leti nevarot man piedavat pakalpojumus.bet es tak saku ka pasi zvanijat un piedavajat,uz ko operators nevareja sakarigi neko atbildet.ta luk si bite man sacakareja pariesanu uz teli.stastam jega ir tada ka nekad neklausiet nekadus neliesus kas kaut ko piedava pa telefonu jo tapat jus apcakares.bitei ka kompanijai ,pilnigs fui.

S Saulespuķe 33 15.05.2017

Pilnībā piekrītu Jūsu rakstītajam tikai mums solīja 8.50 bet rēķinā 21.00eiro

S Stenlijs 16.05.2017

Ko brīnaties,tā taču citāda kompānija.

Aigars31 16.05.2017

salidzinoši ar citam valstiim lv ir tik leeti tarifi ka var D stundaam un tas nenaak veseliibai par labu.. un nervu sisteemai... izraisot mobilais telefons vēzi... un citas slimības .. kadēļ sūdzaties ka tas viss jums tik lēti ... ļoti apšaubāmi ļaudis kuros nav vērts ieklausīties

D Dzintars 19.07.2017

Vajag ar pārbaudītām vērtībām!:)